#wishlistdone

Ці косметичні продукти довгий час перебували у моєму списку бажань, і нарешті я вирішила їх придбати:

  1. Палетка тіней для повік Dior 5 Couleurs Couture у відтінку 669 Soft Cashemer. Це дійсно універсальна палетка, яка дозволяє створювати як повсякденні, так і вечірні макіяжі. Я вже випробувала коричневий відтінок для стрілочок, результат вийшов дуже красивий та натуральний.
  2. Помада Chanel Rouge Coco Flash у відтінку 54 boy. Ця помада набула шаленої популярності в соціальних мережах і я розумію чому - універсальний нюдовий відтінок, який підійде абсолютно кожній. Я не дуже люблю відчуття помади на губах, тому шукала щось схоже на мою улюблену Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine Oil In Stick, яка має легку текстуру і відчувається як зволожуючий бальзам, Chanel дуже схожа за текстурою, не відчувається на губах, тому це ідеальний вибір для мене.
  3. Lancome Lash Idole Mascara Не зовсім пункт з wishlist, але я обожнюю цю туш і додаю її майже до кожного замовлення. Детальний відгук - https://club.makeup.com.ua/post/30682/

Зовсім скоро поділюся більш детальними враженнями, але я вже дуже задоволена своїми новинками.

Продукти для цього looks

Chanel Rouge Coco Flash