І ще покупки))

Я спеціально одне замовлення розбила на два, щоб двічі отримати в подарунок гідрофільну олійку від Eyenlip, адже засобів для демакіяжу багато не буває, + мене оточує купа дівчат та жінок, і я зможу її подарувати)

Як я вже писала раніше, я вирішила тотально запептидитись, тому купила до своєї пептидної сироватки (https://club.makeup.com.ua/post/34216/) ще і крем, буду їх використовувати в тандемі)

Зараз вдень я використовую легеньку гіалуронову сироватку, яка виступає гарною базою та класно зволожує, тому їй на заміну вирішила спробувати від Cos de Baha і придбла одразу 60мл, так було вигідніше.

І з найцікавішого, у мене було трошки бонусів, тому я пішла в магазин дивитись, що можна придбати і згадала про свою ще одну давню хотілку це помада від Loreal. Я придивлялась до 640 відтінку, але щось мене перемкнуло і захотілось яскравої весняної свіжості та рожевинки, тому купила 633 відтінок)

Щось останнім часом дуже багато покупок)

Але щиро сподіваюсь, що це вже майже все) До мене ще десь в дорозі посилочка з Європи з Makeup, там вже буде лише 2 позиції, але давно бажані і на цьому я сподіваюсь буде все, а то якась хвиля тотального шопоголізму пішла)

Продукти для цього looks