#my_coquette_makeup

#my_coquette_makeup

Привіт!

#my_coquette_makeup був сворений за допомогою таких продуктів❤️

Для зволоження шкіри та як базу я використала Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+ PA++++;

Створити гарний тон мені допомогли LAMEL Make Up Smart Skin Serum Tinted Foundation у відтінку 401 та Maybelline Superstay Skin Tint у відтінку 03❤️

Тональний від Ламель я тут використовувала більше як консилер👌🏻

Поки наносила тон, зволожила губи за допомогою класного бальзаму Pure Paw Paw Ointment Original❤️

Щодо очей, то знайти класні рожеві тіні було не важко, в моїй косметичці їх виявилося достатньо🤗

Спочатку я зробила легкий контуринг і підложку для тіней як в тікток-тренді за допомогою помади Isabelle Dupont Matte Lipstick у відтінку M129💄

Очі продублювала тінями від Clarins, звичайно ж рожевими, а потім доповнила блискітками з тої ж палетки🩷

Олівець для губ від Ламель я також використала для очей, бо рожевого забагато не буває🥰

Блискітки як підводку використала від Avon Matte&Metal✨

Туш для вій - мініатюрка від Anastasia Beverly Hills Lash Brag Volumizing Mascara – вона неймовірна😮‍💨

Румʼяна від Clarins у відтінку 03; Та пудра-хайлайтер від Catrice+як бронзер мінеральна пудра з блискітками від Avon💫

З бровами все зрозуміло – олівець від Lamel InstaBrow та мило від Glambee🌸

Ліпс-комбо: олівець від Avon Glimmerstick Rich ginger 🫚 + Avon Matte & Metal Liquid Lip Duo у відтінку Mauve Crystal(матовий рожевий)🪻+ Avon Lip Gloss прозорий🦋

Всі продукти намагалася вказати в цьому Looks🐣

Ось такий 🎀кокетливий мейкап🎀у мене вийшов!

Дякую за увагу 💋

Продукти для цього looks

Avon Matte & Metal Liquid Lip Duo
Сонцезахисний крем із пробіотиками
Бальзам для губ "Original"
Anastasia Beverly Hills Lash Brag Volumizing Mascara Mini
Avon Matte & Metal Liqiud Eye Duo
Catrice More Than Glow Highlighter
Avon Glimmerstick Lip Liner
Avon Mineral Powder
Clarins Ombre 4 Couleurs Eye Shadow Palette
Clarins Joli Blush
LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil
LAMEL Make Up Smart Skin Serum Tinted Foundation
Maybelline Superstay Skin Tint
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner