#my_coquette_makeup

Привіт❤️Мені дуже сподобалась ідея створення кокетливого образу, тож я теж вирішила спробувати!

💕За тон та рум’яні щічки відповідають мої улюблені засоби від PuroBio Cosmetics: тональна основа “Sublime Drop Foundation” та мультитаскер “Lip to Cheek”. І трошки припудрила обличчя пудрою “Oh My Compact Powder” від LAMEL Make Up.

💕Брови в мене - татуаж, а щоб волоски не виходили за його межі - вклала їх фіксатором для брів від Jovial Luxe.

💕Макіяж очей. Палетка від Couleur Caramel для брюнеток і палетка від LAMEL Make Up “To Go Eyeshadow Palette”. Туш для вій “Flamy Hot Volume Mascara” від LAMEL Make Up у відтінку Burgundy.

💕Макіяж губ. Старенька яскрава помада від бренду, якого вже немає на MAKEUP. А ще, оскільки у мене немає спеціальної олійки або блиску для губ, тому зверху на помаду я нанесла масажну сироватку для обличчя від SKINBAR, вона дала трошки блиску.

Якось так я собі кокетку й уявляла🥰

Вийшло трошки яскравіше, ніж я звикла. Але я обіцяла собі робити макіяжі й наряджатися, тож дуже вдячна MAKEUP за таку цікаву можливість🤗

І дякую за увагу вам, дівчата❤️

Продукти для цього looks

PuroBio Cosmetics Sublime Drop Foundation
Jovial Luxe Brow Fix Gel
LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette
PuroBio Cosmetics Lip to Cheek
Туш для вій
LAMEL Make Up Clear Face Oh My Compact Powder