Остання покупка в Flower Knows

Нарешті я дійшла до пошти, щоб зібрати цю палетку для контурування. Замовляла її ще 8 березня як спільний подарунок від батька і від себе. Дуже сильно її хотіла, бо мені дуже подобається пакування Flower Knows, і від палетки для контурування від Ессенс в мене були сильні комедони. Але не довго я раділа, бо склад в цієї палетки майже ідентичний склад як у палетки від Ессенс 🫠

Тепер про саму палетку:

🍫Відноситься вона до колекції Girls' s Chocolate Shop, і повинна вона була пахнути як шоколад. Але мені поклали запах Омега-3 з шоколадним смаком :( (купувала в офіційному магазині, тому не думаю, що це підробка);

🍫 Палетка має 16 г продукту, а це, в теорії, 4 г на кожен продукт. Але пігментація середня, і плюс пилить (використаю швидко, або ні);

🍫 Спойлер - пігментація краща, ніж в румʼянах;

🍫 Має 2 відтінка контурінгу: більш темний для обличчя, а світлий для носу. Але світлий ви не побачите на трошки засмаглій шкірі. А ще темніший має теплий підтон, наче бронзер :(

🍫 Також є 2 види халайтеру. Один з них матовий, корисна штука, якщо вміти нею користуватися. А інший звичайний золотий шимер. Красивий, але рекомендую звернути увагу на більш бюджетні варіанти (той самий лн про або хайлайтер з колекції Hope від Lamel);

🍫З приємного для мене, дівчинка на пакуванні нагадує мені новий альбомом Beyoncé Cowboy Carter (рекомендую до прослуховування).

Отже, я залишу цю палетку для себе як нагадування, що "не все то золото, що блищить". А ще тому що це подарунок. А вам раджу звернути увагу на ті речі, які я позначила нижче. Заодно заощадите гроші ;)

#FlowerKnows

Продукти для цього looks

LN Pro Glow Cream Sculptor
Essence Contouring Duo Palette
LAMEL Make Up HOPE Cream-To-Powder Highlighter
Paese Tan Kissed
LN Pro Glow Cream Highlighter