Про потужний гурт і мій рок-образ

Що-що, а створення образу для рок-вечірки не могла пропустити. Цей стиль музики дуже люблю і непогано орієнтуюся в ньому.

З чого все почалося? — Так це з нідерландської групи Within Temptation. Перша група, яка відкрила для мене світ рок-музики. У підлітковому віці їх плакат навіть висів на дверях моєї кімнати🤘.

Близько 10 років тому Within Temptation виступали на фестивалі в моєму рідному Херсоні. І зараз, у скрутні часи нашої країни, учасники гурту не стоять осторонь, підіймаючи жовто-блакитний прапор на своїх концертах.

Пісня 'Raise Your Banner' присвячена нашій боротьбі. А нещодавно світ побачив кліп 'A Fool's Parade', знятий в Києві 💪. Раджу подивитися, якщо не бачили.

Так ось, презентую образ солістки і засновниці гурту Шарон ден Адель такий, яким пам'ятаю його зі свого постеру: пронизливі очі, сяюча помада і виразний контур. Ще трошки додала нових рум'ян, бо кортіло їх спробувати. На губах змішала блиск з хайлайтером і тінями для потрібного відтінку.

Мрію про час, коли зможемо насолоджуватися концертами під мирним небом в Україні 🙏