Нове замовлення "У пошуках крему під очі"

Привіт 🌷 Як - то я не планувала нічого замовляти, але мені катастрофічно не вистачає крему під очі. Пробник Purito був, тепер Beauty of Joseon з ретиналем (не вражає, напишу згодом відгук), крем CeraVe сушить шкіру під очима. І тут, завдяки замовленню Тані кондиціонеру Le Petit Olivier, я згадала, що бачила в цього бренду засоби для обличчя, та вирішила спробувати.

Отже, роздивляємося замовлення:

  • Антивіковий крем для контуру очей та губ з органічним аргановим маслом Le Petit Olivier (15мл) - герой замовлення, мені сподобався склад, маленький тюбик і позитивні відгуки за останні роки на сайті
  • Гель для душу Le Petit Marseillias "Малина та півонія" - обожнюю ці гелі, люблю різноманіття їх ароматів
  • Пилки для нігтів Kodi - найкращі пилки (на мою думку), купую вже багато років. Велике різноманіття форм, абразивності. Придбала для педікюру (сіра, 180/240) - вузенька, заокруглена, дуже зручно обробляти кутики нігтів на ногах та для манікюру (у формі банану, 100/180) - зручна, швидко і легко оброблюю вільний край нігтя
  • Пробники парфумів Essenza Milano (новий для мене бренд): Vanilla And Pink Pepper Elixir - чудова тепла ваніль та запашний рожевий перець, дуже приємний, не кричущий аромат, сподобався, виправдав зацікавлення. White Musk and Peony (як бачите, у мене знову півонія сьогодні) - неочікуваний аромат, від "віддам чоловікові" , потім "а що це так неймовірно пахне?" під час прогулянки з собакою, коли шкіра нагрілася на сонці, наприкінця дня у ванній "та ні, я тебе нікому не віддам" 😂 У мене стійка асоціація з Wish від Chopard. Подивимося, послухаємо 🤗
  • Подарунок від MakeUp - пробник безусльфатного шампуню Joko Blend, бачила його в тестувальних пакунках дівчат, буде цікаво спробувати, бо з брендом не знайома.

Дякую за увагу🌷 Обов'язково напишу відгук про крем та парфуми 😉

Продукти для цього looks

Пилка для нігтів
Пилка для педикюру
Essenza Milano Parfums Vanilla And Pink Pepper Elixir
Essenza Milano Parfums White Musk And Peony