Old Money style та #lacetrendmakeupclub

Успадковане багатство... Вищий клас... Дорогі авто та великі маєтки... Мінімалізм та розкіш. Все це - про стиль та поняття Old Money.

Завдяки конкурсу Makeup Club я змогла хоч трішки побути в образі та спробувати кілька варіацій з зачіскою. Тут йде більше акцент на ідеальній укладці, проте я не могла ж не приділити увагу й макіяжу! Разом з додатковими аксесуарами для волосся я придумала ще асоціації, тож вийшла ціла картинна галерея:

  1. Перлини. Такі прикраси завжди додають дороговизни в образ. Чи це намисто, чи це - заколочка до волосся. Одразу зʼявляється цей настрій "з рюшечками", і ти вже відчуваєш себе ляльково!
  2. Діаманти. Куди ж багатство без коштовностей?
  3. Розкішні тканини. Кожен дорогий образ виготовляється з матеріалів найвищої якості. Шовк, кашемір, льон, бавовна... Якісний пошив, витончені силуети; і все ідеально "сідає"!
  4. Автомобілі. Спекотне сонце Французької Рівʼєри, мальовнича дорога попри море і ти за кермом молочного Porsche 911!

Який варіант образу вам сподобався найбільше? Відчувається ось цей вайб дороговизни та стилю Old money?

Продукти для цього looks

Anastasia Beverly Hills Powder Bronzer
Huda Beauty Haze Obsessions Eyeshadow Palette
L'Oreal Paris Color Riche Nude Intense
Maybelline New York Fit Me! Concealer