Що я взяла з собою на вихідні до батьків?

Вже майже тиждень минув з поїздки, а я тільки зараз знайшла час написати допис.

Як завжди намгалася взяти з собою мінімум, але нагребла трохи непотрібного.

  • для активного очищення брала PanOxyl з 10% перекисом бензоїну, поки ще тестую та іноді про неї забуваю, тому думка ще не склалася про неї.
  • базову пінку використовувала мамину в неї від Eveline, вже тривалий час тестувала її у мами і скоро поділюся відгуком.
  • для демакіяжу брала міцелярку від Evoluderm, вже писала про неї тут https://club.makeup.com.ua/post/34087/ . Я нею дуже задоволена, м'яка, не подразнює та ще й чудово очищує.
  • в якості тонера в мене були пробники від THANK YOU FARMER Rice Pure Essential Toner з екстрактом рису, по тектсурі він мені був дуже схожий на Tony Moly Wonder Ceramide Mocchi Toner, але він в 2 рази дорожче, але він мені дуже сподобався.
  • для догляду за зоною навколо очей взяла Підтягувальний крем для повік з пептидами й центелою від Purito. Легенька текстура, хороше зволоження подобається мені, а щеее..... Якщо ви давно хотіли спробувати зараз він по 260 грн, не зволікайте)
  • в якості зволоження для обличчя брала Інтенсивно відновлювальний бар'єрний крем від Skin&Lab, там він вже був на грані завершення, дуже мені сподобався. Але ніяк руки не доходять написати(
  • так, як попередній вже завершувався, а цей треба було зверешити до кінця місяця, то я взяла і БАЛАНСУЮЧИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ "DAILY BALANCING" від ROSABELLA. Не дуже він мені сподобався, але використати треба було.
  • в якості сонцезахисту Tocobo Bio Watery Sun Cream SPF50+ PA++++ люблю його за легку текстуру, яка в з приходом тепла просто ідеальна для моєї жирної шкіри. Тут на 1:29 https://club.makeup.com.ua/looks/26863/ показую його тектуру.
  • в якості захисту від небажаних ароматів поту в мене дезодорант в стіку, дуже подобається цей формат. Немає слідів на одязі і шкіра не обтяжена.
  • контейнер для лінз, без рідини, бо мама теж носить)
  • в якості аромату Calvin Klein Eternity Moment, але це зовсім не той аромат, який я хотіла, тому дуже хочу вже його завершити.
  • та зубна щітка, яку я купила після допису Strange Love спочатку не зрозуміла, а зараз дуже полюбила і вже хлопцю замовила таку ж тільки чорну.
  • зволоження для тіла від Dott з емолентами та екстрактом квітів. Брала три пробники, щоб потестувати та обрати свій фаворит, поки враження про 2 з 3 ароматів неоднозначні(((

Ось така була моя доглядова косметичка, а що зазвичай берете з собою Ви?

Продукти для цього looks

Зволожувальне сонцезахисне крем-молочко
Зволожувальне сонцезахисне крем-молочко
Підтягувальний крем для повік з пептидами і центелою
Крем для повік без запаху
Тонер для обличчя
Пінка для вмивання
Інтенсивно відновлювальний бар'єрний крем
Calvin Klein Eternity Moment
Зволожувальне сонцезахисне крем-молочко