krutoguuz

Міцелярна вода

Міцелярна вода
Міцелярна вода
Міцелярна вода
Міцелярна вода
Міцелярна вода

Про мою попередню від Garnier писала тут https://club.makeup.com.ua/post/33892/

Я чекала поки вона закінчиться, щоб придбати, щось м'якіше та приємніше.

Ця покупка була дуже спонтанною, але поки я дуже задоволена.

Проходячи одну і з аптек, я вирішила зайти і дізнатися скільки коштує міцелярна вода Biodermа, бо думала може собі взяти мініатюру, щоб спробувати. Але цього бренду не виявилося. Консультат запропонувала інший бренд, але також французький. Я ознайомилася зі складом і він мене влаштував і я вирішила взяти її пробу, тим більше на цей бренд в тій аптеці діє зараз знижка -25%.

Замість 218 грн, я її придбала за 163,50 грн. Приємно)

Доречі я так зрозуміла, що цей бренд представлений тільки там.

Вже кілька днів встигла нею покористуватися і я приємно вражена. Вона м'яка, подразнення після змивання туші не було виявлено. Також спробувала змити СС крем та SPF нею. Засіб чудово справився, для повного очищення знадобилося 4 ватні пафи. Останній був чистий, а шкіра була без почервонінь.

Єдиний мінус, який я для себе виділила це якість кришечки. Мені здається, що з часом вона відвалиться, але це не критично я думаю. По дизайну я так розумію це закос під Bioderma, цікаво було б зрівняти ці дві міцелярки.

Впринципі що ще крім того, щоб якісно очищувала та не подразнювала можна очікувати від міцелярки? Та впринципі нічого)

Тому я задоволена.

Вона мені нагадує Simple зелену, але вона трішки інша. І все ж таки у Simple надійніша кришка та більший об'єм на менша ціна.

Але якщо ви любите пробувати нові засоби, то я раджу звернути увагу.

Чули про цей бренд?

Міцелярна вода