ksnklb

Що я викидаю у квітні

Що я викидаю у квітні

Якщо чесно, то я не очікувала, що цього місяця назбирається так багато. Деякі продукти не зовсім закінчені, але викидаю їх через те, що закінчився термін придатності, або взагалі не користуюсь.

Хна від Mayur, досить хороша, хоча інтенсивність відтінку залежить від фази Місяця та везіння. Вприцнипі, більшу половину я використала, коли вчилась правильно дозувати воду, але досить часто і фарбувала брови нею. Непоганий бюджетний варіант.
Гель для брів Glambee, дуже слабко вкладав навіть мої брови, і він вже майже закінчився. Впринципі, користуватись ним чи повторювати не маю бажання.
Тінтуючий бальзам для губ від About, ну гарний візуально та на губах, більше немає що сказати)).
Дуо від LCF дуже круте, бальзам я використала швидко, а скрабу мені вистачило на довше.
Гель для брів з відтінком від Lamel теж був дуже класний, навіть зі своїми дрібними блискітками)) Але у нього термін придатності 6 місяців і зараз я почала чути від нього не зовсім приємний хімічний запах, тому викидаю.
Сироватка для брів від Patricia Ledo спровокувала випадіння брів, тому викидаю.

Олійка для кутикули від Shelly, у форматі ручки. Хороша і по дії, і по функціоналу, ще б я її не забувала використовувати.
Бальзам для губ Carmex, цей трішки підпікає, але ефективний на губах, не дозволяв їм пересихати, прибирав лущення.
Пробник крему під очі від Jerelia, ну зволоження було і добре.
Пробник олійки для волосся Kerastase, також нормальна, нічого особливого, давала сяйво волоссю.
Рідкий шовк від Chi, вже друга мініатюрка цього бренду, яка у мене закінчилась. Мені подобаються ці олійки, тому буду пробувати ще інші серії.
Ну і крем для рук Mermade, Night in Paris, досить хороший, поживний, давав зволоження, аромат вишневий.

Тут вже викидушки баночок Garnier))
Міцелярна вода мені підійшла і навіть не подразнювала очі.
Кавунове дуо бальзам та маска також були хорошоми, хоча мій фаворит масочок Garnier – це з алое.
Ну і крем для тіла з авокадо по дії був дуже крутий, живильний, зволожуючий. Але аромат зооовсіім не мій.

Пінка для вмивання Pyunkang Yul мені здавалась вічною, я в шоці, що вийшло її закінчити. Але вона класна: делікатна та добре очищає.
Олія жожоба від Hillary, також абсолютно нею задоволена, додавала її до шампуню при митті голови та інколи наносила на обличчя, чудово працює.
Сироватка з азелаїновою кислотою The Elements, дуже класна сироватка по дії, трохи великий розхід через дозатор-помпу.
Крем від Mermade, це вже другий мій тюбик і після фото я його ще розрізала, щоб забрати залишки)). Планую повторювати у майбутньому, адже крем мені підійшов, хороша база.
Ну і гель для вмивання від Mermade досить хороший, базовий, також вже другий тюбик, що у мене закінчився.

Усім дякую за увагу, гарного дня ❤️.