ksnklb

#beautyplan2024

#beautyplan2024

Коли побачила челендж, подумала, що ну ні, плани це точно не моє. Але, чим ще зайнятися на роботі? Тому вирішила трохи розписати тут те, що я більше хочу, до чого так помаленько йду у тому плані, що більше стосується доглядової чи косметичної сфери.

1. Нарешті зрозуміти, якими я хочу бачити свої брови і залишити їх у спокою.
2. Хоча у мене і довге волосся, та я хочу ще більшу довжину, тому відросити волосся. Ремарка: можливо зробити щось з ним 🤭.
3. Покращити навички у макіяжі, особливо очей, особливо навчитись нормально оце все розтушовувати.
4. Хоча я вже почала займатись йогою, я дуже хочу за цей рік не залишити ці заняття, а продовжити їх, знаходити на них час.
5. Хотілось би знову зайнятись бігом, але для цього потрібно врахувати наступний пункт.
6. Покращити стан здоров'я. У вересні я дуже захворіла і зараз досі відновлюю звичний стан.
7. Знаходити більше часу на різні масочки, ванни з кольоровою пудрою і тд, це так мило і так піднімає настрій.
8. Я тут забираю одні маленькі сліди-шрамчики від прищів, і тому дуже сподіваюсь, що цього року їх позбудусь.
9. Хочу знаходити лише хороші креми, це більше як мрія, але хай буде 😅.
10. По моїх розпаковках можна зрозуміти, що я намагаюсь купляти більше продукції українських виробників, і хотілось би перейти на догляд від наших брендів, рухаюсь до цього помало.
11. Планую познайомитися з форматом мультитаскера. Це все я підгледіла в клубі і теж хочу 🤭.
12. Звісно, покращити якість контенту, а особливо описи ароматів писати краще.

Цікаво вийшло, це як міні-планер, бо зазвичай ці думки просто літають у моїй голові, а тепер ви їх бачите.
До-речі, на бровах LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil, 402.
А на губах Lamel Flamy Jelly Tint 403.

Дякую за увагу і всім гарного та спокійного дня ❤️.