ksnklb

Подаруй волоссю свіжість

Подаруй волоссю свіжість

Поки усі показують свої розпаковки ну дуже красивої лінійки Inebrya, я розповім про те, що вже давніше є на ринку, і не менш цікаве 😉.
Але для початку хочу звернути увагу, що у Inebrya є багато різноманітних засобів на усі запити/типи/проблеми волосся та шкіри голови, тому обирати є з чого. Бо коли я обирала, то просто стояла перед стендом і шукала "Щось для звичайного волосся"😅.

Подаруй волоссю свіжість

На сайті є баночки різних розмірів: 300ml, 1000ml, у мене менша. Дизайн відповідає лінійці Ice Cream: виконаний у ніжних, пастельних тонах. Основа баночки блідо рожева, а кришечка диск топ має ніжно салатове забарвлення, воно вказує на те, що це "освіжаючий" шамупнь.
Моя баночка низька, але об'ємна, шамупнь дістати легко.

Консистенція шамупню густа, піниться дуже добре. Текстура однорідна.
Колір позоро-салатовий.
Аромат солодко-м'ятний, нагадує м'ятні цукерки. Під час миття ну дуже чути цей аромат, він всюди, після миття його ще можна почути на волоссі, але він швидко зникає.
Промиваю голову двічі, і два рази утворюється досить багато піни.
Змивається легко, після нього волосся вже відчутно очищене, моє рівне і залишається рівним, але все ж бажано нанести маску/бальзам/кондиціонер, та про це пізніше.
Очищення відчувається, але не до скрипу, волосся не сплутане, випадіння при митті не провокує.
Під час миття буде відчуватись освіжаюча дія ментолу: охолодження, але приємне.

Після сушіння з термозахистом від Mermade, б сказала, що моє волосся по довжині було трішки сплутане, воно було настільки очищене, що легко магнітилось, йому відчутно бракувало маски, олійки. Воно було вже дуже легеньке і "літало".
При корені волосся добре очищене, відчувається свіжість. Довше воно чистим не залишається, нажаль, але візуально мало гарний вигляд до наступного "дня миття голови", не зовсім жирне. Об'єм одразу може бути, але згодом він стає середнім.
Свербіжу чи алергічних реакцій не було.

Одразу кажу, що шамупнь настільки очищає як і шкіру голови, так і волосся, що потрібно важчу маску, хоча ця доволі непогано впоралась: вона додала блиску, м'якості волосся, допомогла його більше розгладити і розчісування було легшим. Але волосся всерівно відчувалось дуже легким і електризувалось.

Цей шамупнь про те, що ви бачите на цій милій рожевій баночці: він чудово очистить шкіру голови, надасть їй відчуття свіжості, та продовжить хороший вигляд коренів волосся на довше.
Вже на сайті я прочитала, що виробник обіцяє ще шовковистість волосся, та сюди точно потрібно додати хоча б маску.
І об'єм подовше, ну тут вже кому як, моє волосся не схильне до об'єму, чим би я його не вкладала, і з цим шампунем дива не сталось у цьому плані.

З цікавого: всюди зазначають, що м'ятний шамупнь, але в складі ментол, а від м'яти тут аромат.


Загалом склад нормальний, якщо ви не боїтесь сульфатів, бо буквально з них починається склад. Насправді тут не багато цікавинок, типу екстрактів і тд, цей шампунь спрямовий на хороше очищення шкіри, і склад прямо на це вказує. Ментол у складі якраз і створює ефект свіжості. Звісно, мені не дуже сподобався ароматизатор, який досить високо у списку, можна зробити висновок, що якщо шкіра голови чутлива, схильна до алергічних реакції, то краще пошукати інший шампунь.

Aqua (Water) – вода.
Ammonium Lauryl Sulfate – аніонактивне ПАР.
Sodium Myreth Sulfate – ще один сульфат.
Sodium Cocoamphoacetate Sodium Chloride – піноутворювач, очищувач.
Parfum (Fragrance) – ароматизатор.
Citric Acid – лимонна кислота, консервант, відбілювач.
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride – регулятор в'язкості, кондиціонер для волосся та інгредієнт плівкоутворювача.
Hydrolyzed Wheat Protein – фітопептіди, які отримані з пшениці і містять глютен, зволожувальний та пом'якшувальний агент.
Triethylene Glycol – є полімерами етиленоксиду спирту, регулятор в'язкості.
Menthol – ментол, надає свіжість, заспокоєння, аромат.
Benzyl Alcohol – бензиловий спирт, вважається консервантом, фіксатор ароматів.
Propylene Glycol – полімер пропіленгліколю, розчинник, регулятор в'язкості.
Sodium Benzoate – натрієва сіль бензойної кислоти, консервант.
Aloe Barbadensis Leaf Juice – сік листя алое, може мати певні зволожуючі та заспокійливі властивості.
Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone – консервуюча суміш у фіксованій комбінації (співвідношення 3/1).
Oleyl alcohol – ненасичений жирний спирт, регулятор в'язкості.
Phenoxyethanol – консервант.
Magnesium Chloride – магнію хлорид, регулятор в'язкості, має протизапальну дію.
Magnesium Nitrate – магнію нітрат, консервант.
Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract – екстракт плодів японського перцю, може кондиціонувати шкіру та волосся, пригнічувати грибок шкіри голови та запобігати випаданню волосся.
CI 42090 (FD&C BLUE 1), CI 19140 (FD&C YELLOW 5) – барвники.
Ethylhexylglycerin – моноалкіловий ефір гліцерину, консервант.
Potassium Sorbate – консервант.
Sodium Sulfite – сульфіт натрію є відновником, який змінює структуру волосся, консервант, у малих концентраціях безпечний.