Skomska Olya

#beautyplan2024

#beautyplan2024

Хотіла почати тижень з допису про мейк в персикових відтінках, але побачивши новий челендж вирішила змінити план)

Ще й так символічно сьогодні понеділок, на який ми завжди відкладаємо більшість планів.

Тому мій список , але я б назвала його не beautyplan2024, а просто "життєвий" на 2024:

1. Один із самих важливих -чек-ап організму. Пройти планові огляди в лікарів. Для мене це завжди стрес і постійно відкладаю. Але в голові я вже домовилась сама з собою, ахах) і звісно почала цей процес . Він довгий , затяжний, але здоров'я - це так важливо !

2. Слідкувати та займатись емоційним станом.

3. Не пропускати розтяжку та йогу.

4. Навчитись сідати на шпагат .

5. Проводити більше часу з важливими людьми .

6. Прочитати мінімум 5 книг (мені важко дається читання, адже відразу засинаю, тому хоча б так).

7. Спробувати щось нове для себе: гончарство, кінні прогулянки, танці...

8. Мінімізувати гардером та косметичку, очистивши простір. Залишити лише те, що дійсно потрібно і подобається.

9. Слухати себе, відслідковувати свої емоції, бажання, думки , та реалізовувати бажані запити .

10. Відвідати ретрит в горах.

11. Покращити ведення дописів та фото матеріалів в профілі на make up. Більше знімати відео.

12. Вчитись концетруватись на хороших моментах , та бути вдячним.

А, що вже 12, а я тільки розігналась ) ахах)

більшість планів вже на початкових етапах, або в процесі) повернусь до даного допису через рік, щоб звірити , чи все збулось)

Дівчатка , чекатиму на ваші пости) дуже цікаво)