Останні покупочки квітня. Постійні фаворити та новинки

Привітики! Тільки були викидушки, а тут вже і покупочки новенькі😅 Це ви, дівчатка, набажали щоб на звільнене від викидушок місце прийшли нові засоби і ось це сталось так швидко❣️

Насправді я зібрала усі покупочки за останній тиждень, до клубу я навіть не помічала, що так часто купую щось з косметики🥲

Тож почнімо з постійних фаворитів:

Шампунь проти лупи Сельсуна

Він є як у викидушках, так і у покупках🤣 напевно вже всі знають мою любов до цього шампуню, дивуюсь, як це я ще не зробила огляд на нього. Наступним хочу взяти також від Сульсена, але не звичайний шампунь, а пілінг, цікаво спробувати такий формат і порівняти зі звичайним шампунем. Чи хотіли б ви такий допис?🤔

Наступною покупочкою є засіб який також був у викидушках😅 Sane Acne&Rosacea Spot Gel, улюблений гель від прищів, хотіла спробувати інший, який побачила в клубі, але гуляючи по торговому центрі і помітивши цей, не змогла пройти повз і взяла бо дуже подобається його дія.

Тепер перейдемо до новиночок, я дуууже хотіла спробувати інші масочки від Joko Blend, бо альгінатна з гіалуроновою кислотою мені дуже сподобалась, ось огляд на неї: https://club.makeup.com.ua/post/35919/

Цього разу обрала для себе дві гідрогелеві маски: Joko Blend Cornflower Glow Hydrojelly Mask та Joko Blend Goji Berry Antioxidan Hydrojelly Mask і одну альгінатну маску з колагеном і еластином, ефект ліфтингу для мами (хоча я також її спробую😁), дуже хочу щоб вона також познайомилась з цим брендом, впевнена, що їй дуже сподобається🥰

Обрала саме ці маски завдяки клубу, особливо хотіла спробувати гідрогелеву з волошкою.

Ще придбала те, що дуже захотілось під настрій, це гель лак bese profesional у відтінку 08. Давно хотіла зробити червоний манікюр, бо нюд вже трохи набрид за довгий час, я роблю манікюр сама вдома і вже встигла затестити цей лак, він дуже крутий! Раніше не користувалась продуктами цього бренду, але спробувавши лак мені дуже сподобалось, звісно треба подивитись як він буде носитись, але поки я дуже задоволена ❣️

І остання покупка це спонжі для нанесення макіяжу нового бренду missal, вони мають форму котячої лапки і я просто не змогла встояти перед ними, дуже милі🥹

Дякую за увагу❤️