Валерія Гуренко

Любов до альгінатних масок починається з Joko Blend

Любов до альгінатних масок починається з Joko Blend

Привітики! Сьогодні хочу поділитись з вами враженнями від використання альгінатної маски з гіалуроновою кислотою від Joko Blend💙

Це моя перша альгінатна маска🥹 і з брендом Joko Blend я також була незнайомою, завдяки клубу дуже захотілось розпочати знайомство саме з альгінатної маски.

Обрала для себе з гіалуроновою кислотою, тому, що знаю – моїй шкірі дуже подобається ця кислота у будь-яких косметичних засобах.❤️‍🔥

Любов до альгінатних масок починається з Joko Blend
Любов до альгінатних масок починається з Joko Blend

Трішки скажу про пакування, масочка знаходиться в пакетику, який легко можна відкрити, відірвавши верхню лінію.

Я брала маску в об’ємі 20 г, для знайомства, також існують інші об’єми, це 100 та 200 г.

Почитавши дописи дівчат, вирішила, що візьму половинку від маси усієї маски, тобто 10 г, бо хочу нанести тільки на обличчя (без шиї та зони декольте).

В пакетику маска представлена у вигляді блакитного порошку.🩵

Аромат має доволі сильний, який відчувається увесь час і залишається трішки на шкірі обличчя після зняття масочки, нагадує відомі парфуми Eclat.

За інструкцією потрібно на 20 грам маски додати 50 мл теплої води, але так як я взяла половину, тобто 10 грам то додала десь 30 грам води, навіть трошки менше і по консистенції вийшло ідеально.

Маску змішувала швиденько, щоб вона не встигла застигнути, комочків майже ніяких не залишилось.

Перед нанесенням маски, я очистила шкіру пінкою від SKINBAR, нещодавно писала про неї: https://club.makeup.com.ua/post/35667/

Маску наносила спочатку на щоки, потім на підборіддя, а потім вже і на лоб (не знаю чому саме такий порядок🥲 дуже боялась що вона швидко засохне і не зможу багато використати), наносила пластиковим шпательком, було дуже зручно, але іноді маска капала, коли брала дуже велику кількість, тому ловила все чашечкою в якій замішувала😆

Загалом маска застигла десь за 4-5 хвилин, я не встигла все нанести і трішки залишилось в чашці, але усе обличчя було покрите, тому я спокійна 😌

Після нанесення, я лежачи тримала маску рівно 20 хвилин, коли вийшов час вона застигла дуже добре, так щоб можна було зняти усю зразу. Деякі маленькі частинки залишились на бровах та волоссі, але трішки їх намочивши вони легко знялись.

Повністю знявши маску я була в приємному шоці від результату, адже ніколи не користувалась альгінатними масками і не знала якого ефекту очікувати. Шкіра стала максимально зволоженою та дуже приємною на дотик, мені здалось що навіть колір став світлішим та рівномірнішим. Раніше жодна маска не залишала таких позитивних вражень від себе.

Враження

Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою від Joko Blend тепер займає перше місце в моєму сердечку💙

Результат просто неперевершений, найкращий який коли-небудь я отримувала від масочок.

Дуже хочу спробувати ще інші маски від цього бренду🥹

Дуже раджу спробувати саме цю маску, якщо ви ще не знайомі з брендом, розпочавши знайомство з цієї маски – точно залишитеся з гарними враженнями💫

Чи користувались ви масками бренду Joko Blend? Яку можете порадити?❤️