Дарина🦉

Енергетична маска для обличчя "Апельсин і лайм" Eveline Cosmetics Look Delicious Face Bio Mask

Енергетична маска для обличчя "Апельсин і лайм" Eveline Cosmetics Look Delicious Face Bio Mask

Всім привіт!

Хочу почати з того, що мені дуже подобаються засоби від Eveline Cosmetics. Дуже багато років обираю цей бренд. Але з цією маско мені не пощастило.

Енергетична маска для обличчя "Апельсин і лайм":

Призначення: очищення, пом'якшення, тонізація. Для всіх типів шкіри.

Активний компонент: екстракт апельсину, екстракт лайму.

Об'єм 10 мл.

Що обіцяє виробник?!

До складу засобу увійшли натуральні відлущувальні частинки, апельсинова олія, екстракти апельсина, лайма та інших екзотичних рослин, які глибоко очищають і живлять шкіру:

  • відлущують ороговілі клітини;
  • тонізують і заряджають енергією;
  • інтенсивно зволожують;
  • насичують вітамінами;
  • освітлюють шкіру та створюють ефект сяяння зсередини.

Склад:

Aqua (Water), Glycerin, Betaine, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Citrus Aurantium Dulcis Flower Oil, Acer Saccharum Extract, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, Lycium Barbarum Fruit Extract, Prunus Persica Fruit Extract, Malpighia Glabra Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Allantoin, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Linoleic Acid, Diacetyl Boldine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Polyacrylate Crosspolymer-6, Parfum (Fragrance), Prunus Armeniaca Seed Powder, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polysorbate 20, Propylene Glycol, PEG-20 Glyceryl Laurate, Citric Acid, Sorbic Acid, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Citral, Limonene, Linalool, CI 19140, CI 16255.

Що мені сподобалось:

- зручне пакування;

- дуже приємний аромат цитрусових, не хімічний;

- приємна текстура, густий гель поморанчевого кольору, приємно лягає на шкіру, гарно розподіляється, має відлущувальні частинки всередині, які лагідно поводять себе на шкірі ( не драпають );

- об'єму вистачить на рази 2-3;

- бюджента.

Тепер, що трапилось:

Наносила маску на очищену шкіру обличчя, уникаючи області навколо очей. Треба було залишити на 15 хвилин та змити теплою водою. Все як радив виробник.

Але через 5 хвилин після нанесення, почалось печіння та свербіж на щоках та носі.
Одразу змила водою. Отримала легке почервоніння, але воно через пів години зникло, поганих наслідків не було. З терміном придатності все гаразд.

Енергетичність маски була в тому, щоб її швидко змити.

Ось така невдала історія вийшла з ранку!

Всім дякую за увагу!

Енергетична маска для обличчя "Апельсин і лайм" Eveline Cosmetics Look Delicious Face Bio Mask
Енергетична маска для обличчя "Апельсин і лайм" Eveline Cosmetics Look Delicious Face Bio Mask
Енергетична маска для обличчя "Апельсин і лайм" Eveline Cosmetics Look Delicious Face Bio Mask