Дарина🦉

#Ihaveno

#Ihaveno

Привіт дівчата!

Нещодавно я робила макіяж і вказала, що не користуюсь олівцями для губ, і деякі з Вас здивувались. І от прийшла ідея зробити маленький челендж, на тему "чого в мене немає", чим не користуюсь, і щоб хотіла спробувати!

Поїхали:

  1. Ну з олівцем для губ вже зрозуміло, раніше користувалась, а останні роки два ні. Але вже обрала, залишилось тільки замовити! Тут вибар пав на Lamel.
  2. Скраб для губ. Я нехтую цим засобом, бо ледача, а не завадило б спробувати.
  3. Кольорові туші. Ніколи в мене їх не було, але зараз дивлюся на дівчат, і мені подобається (особливо синя та лілова).
  4. ВВ крем, пару раз був, але якийсь невдалий, мені не сподобався, тому більше і не хотілось. Але дуже цікавий по відгуках Purito.
  5. Хайлайтер, останній раз користувалась років п'ять тому, от залюбки б повторила, треба обрати.
  6. Тіні для повік. Є одна "заюзана" палетка, для образів. Не користуюсь тініми з універсітету. Але зараз обрала собі в хотілки дуже багато кольорів, особливо темно зелені. Зупинилась на Makeup Revolution.
  7. Бігуді, останній раз мама крутила мене у школі. Зараз хочу спробувати м'які бігуді, дуже цікаво, що з того вийде!
  8. Нормальної резинки для волосся, тут все просто, я "жаба",все ніяк не закажу собі. І треба повикидати все старе, не дуже якісне, бо я бачу як псується волосся. ( І тут вже правка, по отримала їх у подарунок 🤗).
  9. Твердий шампунь. Ніколи в мене не було, але цікаво, як вона працює.
  10. Патчі. В мене дуже рідко, я не вважаю, що вони повинні бути в щоденному догляді.
  11. Масажер для обличчя. Ніколи не було, але зараз дивлюся, не знаю який обрати. Але зная себе, зроблю пару разів, і на тому все!
  12. Гідрофілна олія. Читаю, що дівчата пишуть, яка це гарна річ, але я не люблю масляні текстури на обличчі.
  13. Пензлики для макіяжу. Є два пензлика, яким вже пару років. В мене не доходять руки.
  14. Тканеві маски. Дуже рідко їх беру, бо не бачу ніякої дії, тількі настрій підіймають!
  15. Тверді парфуми, це моя хотілка, ніколи в мене їх не було. Mareve би спробувала.

Не маленький вийшов список🙈

Буду вдячна Вашим рекомендаціям та цікаво буде почитати дописи дівчат🖤