#Ihaveno

#Ihaveno

Привіт усім! Моя люба Білень Дарина 🦉 вигадала крутий флешмоб, але я довго вагалася, чи брати в ньому участь, бо мені реально легше просто перерахувати те, що в мене є, ніж те, чого нема. Та й нічого екстраординарного розповісти не можу. І ви і так усе про мене знаєте 😅 Однак зрештою я все-таки вирішила доєднатися, тож список буде такий:

🛑Тканинні маски і патчі - не вірю в них. Тканинно-патчева атеїстка я
🛑 Просто маски всякі - про них уже писала, що без них можна обійтися, що і роблю. Економіка далжна бить економной (нє-нє, не думайте, я не застала того, хто сказав цю крилату фразу, але подеколи користуюся цим принципом)
🛑 Кислотні пілінги, гомажі, скатки, ензимні пудри - з усього переліку за логікою найпотужнішою штукою є перша, от її я якраз пробувала. Але ефекту не побачила. Пори не зникли, сальні нитки не посвітлішали. Ну, то я й закинула подальші експерименти у цьому напрямі
🛑 Крем навколо очей - мої очі не аристократичні, споживають те, що дають решті частин обличчя, і не вередують
🛑 Крем для шиї/зони декольте/нічний - див. попередній пункт; так само ввечері шкіра в мене не крутить носом від того самого крему, яким була намащена зранку
🛑 Вітамін С, AHA, BHA - нема куди втулити в рутині
🛑 Скраби - лишилися у 2000-х разом із бровами-ниточками і проділом-зиґзаґом
🛑 Тоніки, тонери, есенції - див. пункт 2
🛑 Міцелярка - тут я виявилася в абсолютній меншості, але я в таборі гідрофілок 😁

Ооооооооой, а можна я тут просто напишу те, що в мене є? Помада і рум'яна. Все. Раніше ще мала туш і гель для брів із подарункових боксів, але нещодавно ці дві штуки полетіли у смітник, бо дістали мене остаточно. Писати відгуки ліньки, але, можливо, колись як-небудь…

Ой, а тут, здається, є ВСЕ… І коли це я встигла перетворитися на волосяного маніяка? 🤔

Ось ніби і все. Я ж казала, що буде нудно 😅 І найнудніше, що я нічого нового собі й не хочу. Але, як сказала моя люба Свідома клієнтка, нещодавно придбаний ретинол мене омолодить, тоді й захочеться 😅
Всім цьом!