Швець Карина🤍

Medi Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner

Medi Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner

Вітаю🙌🏻 Дуже довго я тестувала цей тонер (3 місяці майже), щоб зробити цей огляд і повністю його зрозуміти.

В мене вже був «оригінальний препарат» - комбуча від Dr.Ceuracle, про яку я писала тут ➡️ https://club.makeup.com.ua/post/26811/

Тепер же маю «дженерик» - тонер від Medi Peel, теж на основі екстракту комбучі, але в його складі також є декілька форм гіалуронової кислоти та її похідних, а також 6 видів керамідів (але конкретно про склад поговоримо нижче).

Різниця в ціні між цими двома тонерами майже 2 рази: в той час, як Ceuracle за РРЦ коштує 1400 грн, Medi Peel - 790 (мені пощастило, свою комбучу я купувала на чорну пʼятницю за 525 грн).

Тож давайте порівняємо два цих засоби.

Не буду довго зупинятись на цих моментах.

Обʼєм становить 150 мл, так само, як у Dr. Ceuracle.

Флакон пластиковий, що дуже зручно для таких незграб, як я, адже падіння він переживе; а ще він оснащений доволі зручним дозатором, через який крапельно виділяється рідина (тобто вам не плюхнеться в руку літр тонеру за раз).

Аромат у тонеру ледь вловимий, багато хто пише, що пахне чорним чаєм, але мені - ні.

Есенція всередині складається з двох фаз, які перед застосуванням треба добряче змішати між собою.

На пакуванні бачимо число 29, і багатьом незрозуміло, що це значить, але вся справа в тому, що комбуча, яка складає основу тонеру, вироблена всесвітньо відомою англійською компанією Ahmad Tea з високоякісного чорного чаю, що пройшов ферментацію при температурі 29° протягом 336 годин.

Насправді тут просто гора:

🌱освітлення шкіри

🌱зволоження

🌱покращення кольору обличчя

🌱протизапальний ефект

🌱зволоження

🌱зменшення зморшок

🌱підвищення пружності шкіри

🌱звуження пор (ну це однозначно -, розмір пор не може змінитись)

🌱регуляція себовиділення

🌱антиоксидантна дія

В цілому, питання є лише до звуження пор. Всі інші обіцянки цілком засіб може покривати в довготривалій перспективі, адже комбуча справді має дуже потужні протизапальні та зволожуючі властивості, вона корисна для будь якого типу шкіри - від жирної до сухої; також комбуча має тенденцію до покращення кровообігу, тим самим вирівнюючи тон.

🌱Дріжджі/ксилін/ферментований чорний чай (70%): продукт ферментації, отриманий із чорного чаю та дріжджів, який може надати різні переваги для шкіри, наприклад зволоження та антиоксидантні властивості.

🌱Очищена вода: служить розчинником/основою

🌱Цетилетілгексаноат: кондиціонуючий агент і пом’якшувач

🌱 Гідрогенізований полі(C6-14 олефін): синтетичний полімер, який використовується як пом’якшувач і загусник

🌱1,2-гександіол: розчинник і зволожувача

🌱Ніацинамід: також відомий як вітамін B3, він має різноманітні переваги для догляду за шкірою, включаючи освітлюючі, протизапальні та антивікові властивості.

🌱 Пропандіол: розчинник і зволожувач, отриманий із кукурудзи

🌱Гліцерин: зволожувач, який притягує вологу до шкіри.

🌱Бутиленгліколь: розчинник і підсилювач текстури

🌱 Каприловий/каприновий тригліцерид: отриманий із кокосової олії, це пом’якшувальний засіб, який допомагає відновити шкіру.

🌱Decyl Glucoside: ніжна поверхнево-активна речовина, отримана з природних джерел, яка використовується для очисних властивостей у продуктах по догляду за шкірою.

🌱Карбомер: загусник і стабілізатор

🌱Дріжджі/рисові висівки: ще один продукт ферментації, який забезпечує зволоження та антиоксидантні властивості.

🌱Олія насіння баобаба: багата антиоксидантами та жирними кислотами, які живлять і зволожують шкіру.

🌱 Гідрогенізований лецитин: пом’якшувальний засіб і емульгатор, отриманий із соєвих бобів

🌱 Екстракт квітів камелії: антиоксидантні та заспокійливі властивості для шкіри.

🌱 Екстракт шкірки мандарина: містить антиоксиданти та може допомогти освітлити тон шкіри.

🌱Мадекасозид: отриманий із центелли азіатської, має заспокійливі та відновлюючі шкіру властивості.

🌱Тетрадециламінобутироілваліламіномасляна сечовина трифторацетат: синтетичний пептид.

🌱Ceramide NP, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide OP, Ceramide AP: це різні типи керамідів, молекули ліпідів, які допомагають відновлювати та підтримувати бар’єрну функцію шкіри, зволожують і захищають її.

🌱Гіалуронат натрію: форма солі гіалуронової кислоти, зволожувач, який зволожує та розгладжує шкіру.

🌱Гідролізований глікозаміноглікан: зволожуючий інгредієнт

🌱 Кроссполімер гіалуронату натрію: похідне гіалуронової кислоти з підвищеною стабільністю та ефектом тривалого зволоження.

🌱Гідролізована гіалуронова кислота, гідроксипропілтримоній гіалуронат, гіалуронова кислота, ацетильований гіалуронат натрію: різні форми або похідні гіалуронової кислоти, усі з властивостями зволоження.

🌱 Квіткова вода дамаської троянди: заспокійливі та зволожуючі властивості.

🌱Екстракт груші, екстракт персика, квіткова вода жасмину, екстракт листя/стебла сосни західної, екстракт дині: ці різноманітні рослинні екстракти можуть надавати антиоксидантну, заспокійливу та зволожуючу дію на шкіру.

🌱Токоферилацетат: форма вітаміну Е, який є антиоксидантом

🌱 Ціанокобаламін: також відомий як вітамін B12, він може допомогти у регенерації та відновленні шкіри.

🌱Каприлілгліколь: зволожувач і кондиціонуючий засіб для шкіри.

🌱Хлорид магнію: заспокійливі властивості для шкіри.

🌱Бензилгліколь: консервант і зволожувач

🌱 Полісорбат 60: емульгатор

🌱Етилгексилгліцерин: консервант і засіб для кондиціонування шкіри з антимікробними властивостями.

🌱 Аденозин: відомий своїми властивостями проти старіння, він може допомогти покращити вигляд зморшок і тонких ліній.

🌱Карамель

🌱Пентиленгліколь: зволожувач і розчинник

Текстура молочкова, ковзка, не лишає після себе ні плівки, ні жирності.

Наноситься легко.

Моя шкіра загалом себопрофіцитна, але зневоднена, ремісія акне - тобто я очікую від тонеру як мінімум:

🌱зволоження без комедогенності

🌱протизапальну дію

Все, цього мені достатньо. Мені конче потрібен був додатковий засіб, що буде насичувати вологою мою тонку та суху шкіру.

Не скажу, що конкретно цей тонер викликав у мене вау (як і Dr.Ceuracle)

Він не зробить чудес і не відновить вам шкіру - ні за раз, ні за десять.

Проте у використанні він комфортний, справді я помічаю покращення кольору обличчя з часом - не знаю, як це працює, та й не хочу знати.

Також я помітила гарну протизапальну дію - якщо в мене десь щось висипає (або я сама наковиряю) - тонер швиденько ці червоненькі, припухлі ділянки якось приводить до ладу, трохи «тушить». Цей бонус приємний.

За рахунок ГК у складі краще засіб наносити на вологу шкіру.

Щодо зволоження … тут я нічого так досі і не можу сказати путнього. Як і Dr. Ceuracle, Medi Peel мене не вразив і чогось такого неймовірного я не помітила. Сухість як була, так і лишилась зі мною.

Проте якщо від Dr Ceuracle я взагалі майже не помічала ефекту, то тут хоч протизапальна дія є.

А ще Medi Peel має трохи щільнішу текстуру (це майже непомітно, лише при довготривалому використанні), за рахунок цього він буде комфортний для більш сухої шкіри.

Колись krutoguuz в коментарях писала, що цікаво було б подивитись на ефект при нанесенні двох тонерів на різні сторони обличчя. Ось він :)

Все ж таки, якщо обирати, то не дивлячись на всі перепони, я свій голос однозначно віддаю за Medi Peel.

По-перше, ціна. 1400 грн, як на мене, для такого засобу взагалі неадекватно, чесно. Це звичайна база, можна знайти краще і дієвіше. Тим паче особисто на мені справді краще спрацював саме бюджетніший засіб.

Дія. Тонер від Medi Peel все ж таки, як не крути, хоч щось намагається робити - дати зволоження, мінімальне сяйво, зняти запалення з першого шару. Dr Ceuracle же в мене поглинався моментально і на цьому все - його як не бувало.

Пакування. Я все ж таки більше прихильниці пластикових банок у косметиці, а не скляних.

Як висновок, я однозначно рекомендую брати Medi Peel. Різниця в ціні дуже відчувається, а от в дії… ви або не помітите її, або справді Меді Піл буде краще.

Чи повторю цей тонер? Не знаю. По закінченню свого точно ні, бо хочу пробувати якісь нові засоби, але в майбутньому цілком можливо. Точно хочу спробувати (і спробую) сироватку і крем з цієї лінійки - ціни приємні, у сироватки обʼєм 50 мл, а в крем можна потім купувати рефіли без банки.

Тому особисто мій голос в цій битві комбучок все ж іде за більш бюджетний засіб, бо не завжди висока ціна = класна якість.

Дякую за увагу 🌱