Швець Карина🤍

Happy Valentine’s Day

Happy Valentine’s Day
Happy Valentine’s Day
Happy Valentine’s Day
Happy Valentine’s Day

Для мене день закоханих - це свято про ніжність, чуттєвість, але не про пристрасть, як для багатьох)

Саме тому мій макіяж сьогодні максимально ніжний і легкий (ну а ще тому що в мене цього тижня було дуже мало часу і я ніяк не могла викроїти собі годину для творчості🙈)

Красуні, бажаю всім не тільки сьогодні, а щодня відчувати себе коханою і бажаною, світитися від щастя і берегти свою половинку ❤️

Всі продукти, використані для макіяжу, прикріпила.

Happy Valentine’s Day
Happy Valentine’s Day

Шукайте любов всередині себе 💕

В мене 14 лютого почалося не надто романтично - зранку я збиралась на гастроскопію і, звичайно, без сніданку мене нудило. Стоячи біля полички з парфумами я не знала, що обрати, щоб мене не поплавило в дорозта ц потім протягом дня теж.

І я обрала його🤍 давно чомусь рука не тягнулась, але сьогодні точно день для My name Trussardi. Це були перші парфуми, подаровані моїм чоловіком рівно 2 роки тому на день закоханих . Так сталось, що 24 лютого того року сталося ви знаєте що, і цей аромат в мене асоціюється ще й з початком повномасштабного.

Навіть не дивлячись на такі негативні спогади, все одно люблю його і скоро мабуть треба поновлювати флакон 🪽