ДАРÍЯ КÓВАЧ

#BEAUTYЗДАРІЄЮ💋

#BEAUTYЗДАРІЄЮ💋

Почну з хештегу, MAKEUP надав таку можливість,створити власний хештег. А так як моє імʼя по життю вже нетипове,(бо його майже ніколи з першого разу не називають правильно) я вирішила використати саме його.

Думаю,ви помітили рисочки над літерами у імені та прізвищі. Якщо раніше з дівочим прізвищем Краєвська єдиною проблемою було "Як? Раєвська?" І треба було гучніше казати "Кккк". То тепер доводиться виправляти,адже замість КОвач,я чую КовАч. А замість ДарІя, ДАрія. Навіть тут помічаю, що вказують дівчатка мене як Дарʼя або Даша)

Ні,мої любі,у мене ось таке імʼя, ДарІя🥰

Ну, ліричний відступ завершено, перейдемо до того,нашо я взагалі вас всіх зібрала)

Почну з нього,бо я відчепилася від нього. Воно стало менше випадати,але я бачу,що тієї густини нема,що була раніше. І я нічого не роблю,щоб ця ситуація змінилась. Прийде час і все стане на свої місця. Воно відростає до моєї звичної довжини,я його ціную і просто люблю.

Користуюсь я серією matrix. Так,вона подарована клубом і я вважаю,що моє волосся гарне з цією серією. Приємний аромат, зволоження і легкість. Волосся розсипчасте і мʼякеньке.

Також для легкого розчісування я користуюсь спреєм Mermade. Так він теж подарований,ну от таке у мене життя в шоколаді)

Мені подобається легкість,яку дає цей спрей і аромат. Для мене він не різкий і доволі приємний,хоча раніше я таких ароматів не любила

Балую себе інколи сухим шампунем Batiste. Кращого просто не існує, щоразу беру новий аромат.

Обовʼязково скрабую шкіру голови CP-1 раз на тиждень. Мені подобається відчуття прохолоди і обʼєм після нього

На кінчики після кондиціонеру я наношу сироватку від Scalp. Вона не змивається і робить волосся рівнішим, мʼякшим і краще укладається

Розчісую волосся я Janeke,фен у мене Dyson. Вирівнювач я не використовую,хочу собі товсту плойку для локонів,але ще вагаюсь.

Тут коротко.

Дезодорант без алюмінію B.U. Він родом з Греції і дуже гарний аромат має. Такий ніжний квітковий

А на тіло я наношу парфумований лосьйон з шифером Seventeen. Він має квітково-цитрусовий аромат. І легеньке мерехтіння на тілі. Зволожує дуже добре і парфум з ним не потрібен

О тут все теж подароване. Я просто везунчик. Але якщо справді гарні продукти,чому б не користуватись з задоволенням?

Вся серія Mermade. Так, я відклала CeraVe i Babe laboratorios. Тепер я користуюсь гелем зранку і ввечері,маскою 2-3 рази на тиждень і кремом по відчуттям,або зранку або перед сном.

Моє обличчя щасливе від цієї серії і справді має гарний вигляд. Без висипань, гладеньке.

Та інколи я додаю тонік від Joco Blend,він з кислотами і також був давно вже подарований клубом. Мій тонік bielenda закінчився,він прекрасний і я повторю його згодом знов.

Для обличчя це все,у мене нема дуже багато догляду,якось я не по таким штучкам

Тут взагалі, ви мені зараз скажете «знов подароване?», а я скажу Так🥰

Ну я отримала такииий бокс, що просто неможливо не користуватись

Тому більшість моєї рутини саме з Lamel

Тональний крем, їх у мене два. Lamel і Ln pro. Користуюсь по черзі тому і буду порівнювати.

Та не дарма тут є лиш Lamel🤫)

Консилерів також два. Класний легкий зволожуючий роликовий від seventeen

Та матуючий і гарно перекриваючий зі спонжиком від Lamel. Кожен грає свою

роль. Коли хочеться більш легкий мейк тоді я берусь за seventeen, коли вже такий по серйозніше, то ламель

Повністю змінились засоби для корекції обличчя. Я користувалась стіком bell і румʼянами pastel. Зараз у мене все від Lamel. Можливо скоро пройде ейфорія і я згадаю про своїх старих друзів, та поки ось така історія. Вони роблять личко гарним і свіжим

Моя перша в житті пудра, яка гарно тримає макіяж і прибирає зайвий блиск також Lamel

Віск для брів, найкраще, що було для брів. Його я купувала сама))) ( знов Lamel)

Справді гарно фіксує і нема нарікань

Туш також від Lamel. Вона змивається теплою водою, я таке люблю. Тому вона мій фаворит

Олівчики для очей, синій і бордо. Запали мені в душу і не відпускають (невже знов Lamel)

Палетка для очей, те, що подарував мейкап і ніяк не піде з мого серця вона. Справді найкраща від Karaja

Олівчики для губ, 4 фаворити. І мій найулюбленіший 407 та 411

А також помади до них, 4 улюблениці. 2 матові і 2 не матові))) також Lamel

Я про всі продукти вже писала, тому не бачу сенсу описувати їх знов

Ось так у мене не скромно, але і не по богатому

Дякую, що були зі мною🫶🏼