ДАРÍЯ КÓВАЧ

WISHLIST 2024. Розійшлась не на жарт

WISHLIST 2024. Розійшлась не на жарт

Враховуючи,що мій минулий вішліст весь був реалізований,а всі записані бажання зазвичай здійснюються. Я вирішила поділитись тут з вами,щоб скоріше це все було у мене 😂

Поділю на декілька відсіків,звичайно фото не мої,бо це вішліст. Якщо це не пропустять я розплáчусь (так,це маніпуляція🤭)

А шо ви все на bielend-у дивитесь,а я от так ще хочу/можу. Я вирішила прибрати цю нішу «бюджету»,бо я aesthetic girl🤌🏻

А у такої girl має бути aesthetic догляд

Тому будемо знайомитись з Needly. Так тут красуні нахвалюють, стільки вже чула і бачила. Мені то треба 👀

Мене цікавить лосьйон і тонер,а на літо можливо візьму їх спф,якщо потоваришуємо

По-перше дуже естетичний вигляд (насправді це не по-перше🤭)

І склад чудовий,має ледь не нову шкіру мені зробити на обличчі

Побачимо 😏

Не відходячи далеко,я хочу ще мінік вітаміну с від laneige.

Також мене зацікавила ензимна пудра від Marie fresh, тож обовʼязково спробую її

Я хочу нарешті вже все,що маю добити і взяти лиш 2 засоби+ пошукаю ще термозахист.

А саме La'dor. В них є такі шикарні новинки, які я хочу-хочу-хочу

Шампунь має гарно очищувати і перестати провокувати випадіння,а от парфумована маска-це цікаво. Склад доволі хороший, спробую-розповім.

А от термозахист я ще шукаю, можливо порадите щось?

Набір real techniques, треба вже мені нарешті хороші пензлики

Гель для брів hedonic, я давно його хочу спробувати,тож в 2024 це мало б здійснитись

Також я знайшла тональний з ідеальним складом (на перший погляд),бо нема ні силікону,ні мінеральної олії. Але чи хороший він,буду рада,якщо поділитесь своїм досвідом

Ну і всім відомий блиск від unico, у кольорі brownie

Я закохалась в нього😍

Це блиск від rhode і ця палетка румʼян від Patrick Ta😍 а взагалі,враховуючи,що це веганський бренд,то я б хотіла все🥹

Ось і все🙈

Обіймаю💌