ksnklb

Відновити чи заплутати?

Відновити чи заплутати?

Цей шампунь я замовила випадково. Я була у пошуках нової рожевої лінійки, а закинула у кошик шамупнь із старої рожевої лінійки, побачила це вже пізніше. Не скажу, що засмутилась цим, адже все ж це буде спроба чогось нового).
Та тоді я ще не знала, що цей шампунь абсолютно не підійде моєму волоссю.

Відновити чи заплутати?

Пляшечка 300ml, темно рожевого кольору, що відповідає лінійці Shecare Repair, яка має із втомленого волосся зробити красу. Знала б я, що буде навпаки 🫣.
Кришечка фліп-топ, закривається добре.

Шампунь білий, консистенція рідка, піниться добре.
Аромат дуже потішив, він пахне гарним букетом квітів, можливо польових, ну дуже приємний аромат.
Вимивається з волосся теж добре, після нього волосся не ідеально, але гладке.

Насправді, це не перше моє миття цим шампунем, і саме це миття було більше для відгуку, адже загалом цей шамупнь я використовую на будь-що, але не на волосся.
Тут доданий кондиціонер від Matrix, адже без нього було б гірше. А також сушила волосся з термозахистом від Mermade.
Можливо, цей шампунь не підійшов персонально мені, та мінусів багато 🙁
-Більше, ніж зазвичай, випадіння волосся. Зазвичай у мене волосся випадає при розчісуванні, а з цим шамупнем волосинки просто випадали.
-Волосся стало жорсткіше на дотик. І швидше за все, саме через це вони більше випадали.
-Навіть у комбінації із кондиціонером від Matrix, якому я дуже довіряю, вже на другий день волосся ставало брудним по довжині, важким, от як кажуть, ставало як "пакля".
-Через жорсткість та цю "паклю", воно трохи заплутувалось і важче розчісувалось.
-Швидше, ніж зазвичай забруднилось.
-З'явився свербіж.

І я не хочу щось погане сказати про Inebrya, бо інший шампунь мені чудово підійшов, і я буду пробувати інші, просто саме цей шампунь для пошкодженого волосся для мого не фарбованого, середньої довжини, густого волосся не підійшов.

Шампунь має хороший склад, він справді без сульфатів та силіконів. Обов'язково потрібно уникати контакту з очима.

Aqua (Water) – вода.
Disodium Laureth Sulfosuccinate – DLS є очищаючим інгредієнтом, є м'якшим, ніж сульфати.
Sodium Lauroyl Methyl Isethionate – це водорозчинна поверхнево-активна речовина кокосового походження, яке не містить сульфатів.
Cocamidopropyl Betaine – амфотерне ПАР. 
Sodium Cocoamphoacetate – м'який амфотерний ПАР.
Phenoxyethanol – консервант.
Parfum (Freagrance) – ароматизатор.
Polyquaternium-7 – є антистатичним агентом і плівкоутворювачем.
Sodium Gluconate – хелатуючий агент.
Styrene/Acrylates Copolymer – синтетичний полімер, який використовується в якості плівкоутворювача.
Trisodium Ethylenediamine Disuccinate – хелатуючий агент.
Sodium Chloride – регулятор в'язкості.
Sodium Benzoate – консервант.
Ethylhexylglycerin – консервант.
Citric Acid – тут швидше за все як консервант.
Coco-glucoside – є неіонною поверхнево-активною речовиною.
Potassium Sorbate – консервант.
Sodium Hydroxide – сильний луг, дозволений в обмеженій концентрації.
Benzoic Acid – консервант.
Wheat Amino Acids – гідролізований пшеничний білок, багатий на вітаміни A, D, E і лецитин забезпечує силу, об'єм і еластичність.
Soy Amino Acids – соєві амінокислоти.
Arginine HCl – сіль L-аргініну.
Serine – амінокислота, використовується як зволожуючий компонент.
Threonine – гідроксиамінокислота.
Benzyl Alcohol – має антимікробні властивості.