Davines Oi Absolute Beautifying Conditioner

Davines Oi Absolute Beautifying Conditioner

Привіт усім! Сьогодні у нас іменинно-врожайний день, адже свої дні народження святкують дві красуні нашої спільноти - чарівні Ta_nyaaaaaaa ☺️ і Білень Дарина🦉 (соррі, я так і не навчилася теґати). Дівчата, вітаю вас обох! Попри те, що ви приєдналися до нас не так давно, я вже не уявляю собі нашу стрічку без ваших барвистих дописів, і мені здається, неначе ви у спільноті вже принаймні рік 🥰 Нехай заповітне бажання кожної з вас здійсниться якомога швидше 🙏 Будьте щасливі! ❤️

А в мене сьогодні на огляді кондиціонер для волосся Davines, який я отримала у подарунок від чарівної феї Zhukovka🌸. Зізнаюся, це був новий для мене бренд, але знайомство виявилося приємним. На відміну від ціни за повнорозмір 🥲

У мене було два саше по 12 мл. Тревел і повнорозмір являють собою баночки об'ємом 75 мл і 250 мл відповідно.

Класична для кондиціонерів/бальзамів - біле суфле. Субстанція дууууууже ароматизована, аромат схожий на елітну серію для волосся Oribe Gold Lust і тримається на волоссі навіть після наступного миття (!). Кондиціонер розподіляється по волоссю легко, ковзаючи.

⚪AQUA / WATER / EAU - вода;
⚪ CETEARYL ALCOHOL - жирний спирт, емолент;
⚪GLYCERIN - зволожувач;
⚪DIMETHICONE - силікон;
⚪ CETRIMONIUM CHLORIDE - кондиціонуючий агент, антистатик;
⚪BEHENTRIMONIUM CHLORIDE - кондиціонуючий агент, антистатик;
⚪ CETYL ALCOHOL - жирний спирт, емолент;
⚪BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE - кондиціонуючий агент, антистатик;
⚪ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE - хімічний УФ-фільтр:
⚪PANTHENOL - зволожувач;
⚪PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILI­CATE - емолент, кондиціонуючий агент, плівкоутворювач;
⚪BENZYL ALCOHOL - ароматизатор і консервант;
⚪PARFUM / FRAGRANCE - ароматична композиція;
⚪PEN­TAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDRO­CINNAMATE - синтетичний антиоксидант;
⚪ ISOPROPYL ALCOHOL - розчинник, ароматизатор;
⚪DIMETHICONOL - силікон;
⚪ DISODIUM EDTA - нейтралізатор металевих іонів;
⚪CITRIC ACID - лимонна кислота для вирівнювання pH;
⚪SODIUM BENZOATE - консервант;
⚪TO­COPHEROL - вітамін Е;
⚪CITRONELLOL - ароматизатор;
⚪BIXA ORELLANA SEED OIL - олія насіння рослини анато.


У складі бачимо комбінацію кількох антистатиків і плівкоутворювачів, націлених на візуальний ефект, а також корисностей у вигляді зволожувачів та емолентів. Ну, і багато ароматизаторів, що було зрозуміло відразу. До складу претензій не маю, він дійсно націлений і на візуал, і на зволоження, що дуже добре. Силікони у догляді за волоссям мене не бентежать, оскільки час від часу користуюся шампунем глибокого очищення.

На мою довжину до поясу мені якраз вистачило цих двох сашеток. Уже під час змивання відчула, наскільки шовковистим стало моє волосся. Після сушіння феном вирішила випробувати м'які бігуді, які отримала у подарунок від подруги. І на ранок отримала нереально шовковисті локони. Хай йому грець, такого блиску в мене ще ніколи не було! У цей день мене засипали компліментами на роботі 😅 А в жіночому колективі це, повірте мені, рідкість надзвичайна. Словом, я у цей кондиціонер закохалася. Єдиний мінус для мене - це все-таки занадто інтенсивний і стійкий аромат. А, ну, і ціна, звісно 🥲

Дякую всім за увагу і запрошую вас приєднатися до привітань наших чарівних іменинниць 🤗