Швець Карина🤍

Есенція з комбучею: чи достойна хайпу?

Есенція з комбучею: чи достойна хайпу?

Привіт! Новий рік починаємо з огляду тонеру, який свого часу «розірвав» інтернет, бо про нього галділи буквально «з кожної праски».

Як на мене, то цей продукт - гібрид тонеру і сироватки, деякі дівчата пишуть, що використовують її навіть замість крему (в декілька шарів). Мені такий спосіб не підходить, бо без перекривання кремом обличчя дуже сохне (але я на топічній терапії, тому це ок).

Влітку, до речі, думаю якраз буде добре з ним без крему 👍🏻 (в шалену спеку). Також тонер можна використовувати як "буферну подушку" перед нанесенням агресивних активів (ретинол, бензоїл пероксид) чи лікувальних препаратів.

Я, чесно, вже закінчила засіб і все ніяк не могла написати про нього, бо… мені просто нічого сказати.

Марила цією есенцією рік, але як то кажуть «не зачаровуйся» - бо по суті це виявився просто звичайний тонер і все. Ніяких спецефектів не сталося.

Так, він краще зволожує шкіру ніж, наприклад, рідкі тоніки, які треба наносити спонжем, але і вартує він 1400 грн без знижок - за таку ціну, вибачте, хотілося б якогось «вау».

Не можу сказати, що засіб мені не сподобався - він хороший насправді, шкіру не жирнить зовсім, пори тим паче не забиває. Але у мене він не дає того сяйва, про яке всі кажуть (бо поглинається майже миттєво).

В нього рідка текстура, яка складається з двох фаз - перед використанням їх треба змішати. Рідина виходить не масляниста, а легка і приємна.

Аромату, як на мене, немає ніякого.

Витрата - максимально економічна, мініатюри 18 мл мені вистачило майже на два місяці (але я і користувалась не щодня, бо чергувала його з тонером від Medi Peel).

При сильній реактивності шкіри тонер заспокоював її, проте цей ефект не був довготривалим, буквально годину-дві. На запалення продукт ніяк не впливає.

Що мені не сподобалось саме в мініатюрі - великий отвір, через який можна вилити занадто багато продукту (що в мене і сталося при першому використанні).

Есенція на основі ферментованого екстракту чаю - комбучі, яка повинна благоприємно впливати на мікробіом та чутливість.

🍵Сamellia sinensis leaf water - вода с листя чаю - заспокоює

🍵camellia sinensis leaf extract - екстракт зеоеного чаю - антиоксидант, заспокоює, сприяє нормалізації себовиділення

🍵saccharomyces ferment filtrate - має благоприємні властивості для всіх типів шкіри: зволожує, підтримує мікробіом, загоює запалення тощо

🍵triethylhexanoin - емолент+парфум

🍵 ficus carica (fig) fruit extract - екстракт інжиру - антиоксидант, заспокійлива дія, зволожує

🍵 theobroma cacao (cocoa) seed extract - екстракт какао - зволожує, благоприємний для чутливої шкіри, антиоксидант

🍵hydrogenated poly(c6-14 olefin) - Регулятор в'язкості

🍵 water - вода

🍵 1,2-hexanediol - розчинник

🍵methylpropanediol - розчинник

🍵butylene glycol - розчинник

🍵centella asiatica extract - ектракт центели, заспокоює, знімає реактивність, сухість, подразнення, пришвидшує загоєння запалень, антиоксидант

🍵schisandra chinensis fruit extract - китайський лимонник - відповідає за заспокоєння та відновлення шкіри

🍵ulmus davidiana root extract - зволожувач, протизапальна дія

🍵amaranthus caudatus seed extract - джерело антиоксидантів, зволожує

🍵sodium hyaluronate - натрієва сіль гіалуронової кислоти

🍵hydrogenated lecithin - натуральний емульгатор, емолент

🍵trilaureth-4 phosphate - емульгатор для емульсій «масло у воді»

🍵polyquaternium-51 - зволожувач

🍵helianthus annuus (sunflower) seed oil unsaponifiables - соняшникова олія неомилена - має хороші зволожуючі, регенеруючі властивості

🍵 butylene glycol - розчинник

🍵 dextrin - емульгатор

🍵 ceramide np - компонент НЗФ

🍵ethylhexylglycerin - консервант

Як бачите, склад дуже хороший і дійсно багатообіцяючий.

Засіб мені зайшов, але я не відчула прям такого неймовірно крутого ефекту, про який всі говорять. По факту моїй шкірі він не дав нічого, окрім краплинки додаткового зволоження. На цьому все.

За 1400 грн в повнорозмірі і 350 в мініатюрі (а там 18 мл, нагадую) вважаю, що можна і обійтися.

Чи можу я його порекомендувати? Так, але якщо є бажання пробувати - беріть міні.

Чи повторю? Однозначно ні. За ці гроші можна купити інший, більш працюючий засіб, який буде зволожувати, відновлювати і заспокоювати краще. Та і взагалі є багато аналогів і подібних молочкових тонерів. Наприклад, тонер Medi Peel мені сподобався більше, хоча він коштує в половину дешевше.

Дякую за увагу🫶🏻