Skomska Olya

#ihaveno

#ihaveno

Також стало цікаво приєднатись до челенджу чарівної Дарина🦉 , та проаналізувати свої засоби , хоча я думала, що маю все)

Але все ж декілька пунктів виділила:

  • Скраби для обличчя. Я вже давно від них відмовилась, адже вони дуже травматичні для шкіри, тим більше, якщо вона проблемна. Є чудова альтернатива - убтан , або ензимні пудри .
  • Керлер. Я все ж купувала його декілька раз , та давала шанс, адже маю прямі вії відприроби і це мене бісить) після використання керлеру вигин тримається в моєму випадкудо нанесення туші. Після цього волоски стають в звичайне положення. Я знайшла для себе вихід - звісно ламінування)
  • Дуже цікавий засіб для мене - мультитаскер. Ніколи не мала, та не бачила в живу). Дуже хочу спробувати від Unico.
  • Твердий шампунь. Ніколи не мала, але хотіла б спробувати .
  • Гідрофілна олія. Я один раз купила гідрофілку від Біелінди з трояндою і мене так обсипало, що з тих пір я їх просто боюсь)
  • Контурингу в стіку, або рідких текстурах . Маю лише від Ламель в сухій текстурі )
  • Кольорові підводки. Стрілки - то любов. Фарбую кожного дня чорною підводкою. Якщо хочеться кольору, та змін роблю за допомогою олівчиків , або тіней.
  • Шовкові резинки та тюрбан для волосся. Не маю, але планую купити)

Це поки все , що згадала) а вам щось відгукнулось?)