Дарина🦉

#donotdothat

#donotdothat

Всім привіт!

На днях в мене була консультація з косметологом. І одним з питань, був про мій шрам на обличчі. Який я сама собі зробила, ще в школьні роки. І я згадала скільки дурниць, я робила зі своєю шкірою, потайки від батьків!

  • Я вважала в юні роки, що якщо буду вмиватися частище, шкіра не буде такою жирною, і не користувалася кремом.
  • Робила дуже часто скраб, я запам'ятала його назавжди "Абрикосові кісточки", він аж різав шкіру, і я думала, що він очищає.
  • Брала у батька піну для бриття, додавала сіль, і чистила так обличчя (от звідки я це брала?!)
  • Постійно давила щось собі обличчі, та ходіла червона.
  • Вискубувала собі брови (шматочок посередині, та вважала, що це модно)
  • Постійно користувалась тональним засобом без підготовки шкіри.
  • Робила маски з желатином, щоб очистити шкіру (це було аж боляче, знімало пів обличчя)
  • Розпарювала шкіру над горючої водою з ромашкою, а потім знову ж таки, сама її "чистила"
  • Мазала нігті йодом, вважала, що це дуже корисно.
  • Протирала лице спиртом, щоб підсушити запалення.

Деякі пункти дуже смішні, але деякі залишили слід на все життя. Я не знаю як зараз, але мені в школі на тему догляду за обличчям нічого не розказували. А я вважаю, що це дуже важливо. Бо ми збиралися з дівчатами, "бьюті знатоки", і вигадували якусь маячню, яку потім втілювали в житті. А потім получала від мами.

Буду вдячна, якщо розкажешь "що ти творила в юнацькі роки"!

Всім дякую!