Валерія Гуренко

Чи справді капсули Ellips працюють?

Чи справді капсули Ellips працюють?
Чи справді капсули Ellips працюють?

Привіт! Це огляд першого продукту з посилочки, яку я нещодавно отримала:

https://club.makeup.com.ua/looks/35792/

Капсулки Ellips, як давно я хотіла їх спробувати, і подружки радили, і відгуки чудові завжди траплялись, ось я і наважилась перевірити на собі їх дію🥰

Раніше я користувалась капсулами які мені подарували, то були не Ellips, а інші, ціла баночка, мікс усіх існуючих видів, просто мрія😍 більшість з них мені дуже подобались, але деякі напевно не підходили моєму типу волосся і взагалі не всотувались, залишаючи волосся жирним (доводилось перемивати), по текстурі вони були плотніші та «ненатуральніші», ніби селіконовіші ніж ті, які мені підходили. Так само було і капсулою Ellips, видавивши продукт на руку, я відчула таку ж текстуру як і в тих капсулах, які мені не подобались, але при нанесенні на волосся я видихнула, бо ефекту жирності не було зовсім☺️

Тож, перейдемо трішки до інформації про продукт, а потім і до вражень від використання, а то відступ задовгий вже😅

Обрала для себе капсулки червоного кольору "М'якість сакури", хоча маю нормальне волосся, капсули обрала для пошкодженого, тому, що маю пошкоджені сухі кінчики, які частенько плутаються, хотілось би їх трішки зволожити та згладити.🌸

Вигляд капсулки мають дуже яскравий, червоний, але всередині олійка прозора. Аромат я очікувала взагалі інший, через назву, але він дуже схожий на желейних ведмедиків Haribo, дуже приємний, але не прям яскраво виражений, мені хотілось би більш сильний аромат, щоб він залишався на волоссі подовше, ба так як зараз, він відчувається ледь-ледь навіть одразу після нанесення.💫

Текстура капсул очікувано масляниста, вище я вже казала, що текстура мені здалась ніби не натуральною як звичайна олія, а більш силіконовою.

Проаналізувавши склад я зрозуміла, що дає ефект «силікону», гортай фото якщо цікаво➡️

Нанесла я цілу капсулу на вологе волосся (прибравши зайву вологу рушником), розподілила по усій довжині не торкаючись коріння, особливу увагу приділила кінчикам бо вони доволі сухі та неслухняні, трохи посічені.

Після висушування волосся феном одразу я не помітила жодного результату, ніби все так і було і ніякими новими засобами я не користувалась, але на наступний день кінчики стали більш слухняними та мали гарний вигляд, майже не плутались хоча зазвичай я маю таку проблему коли не користуюсь ніякою олійкою.

Мої враження

Остаточне враження ще не до кінця сформувалось, тому, що встигла використати лише одну капсулу, але на тепер можу сказати, що ефект на моєму волоссі є, але не одразу (навіть не можу пояснити чому це так🙈). Одразу після висушування волосся результатом я була не задоволена, зараз вже задоволена😅 як швидко змінюється думка.

Далі буду користуватись цими капсулами бо можливо вони мають накопичувальний ефект🤔

Чи мали досвід користування капсулами Ellips? Поділіться будь ласка які сподобались найбільше ❤️