Цікавий огляд покупок)

Якраз буквально кілька днів назад писала про свою косметичну апатію, потім зробила замовлення на мейкапі і понеслось))

Що ж я придбала?

1. Бабця попросила купити креми Нівеа гіалурон цуллулар філлер, знайшла набором - так вигідніше)

2. Спрей від Gliss Total Repair також для бабці, бо в неї доволі виснажене і перепалене волосся, просила щось для шовковистості та легкого розчісування.

3. Пінка для волосся - також для бабці)

4. А собі придбала SPF50 від Nacomi, я від них користувалась сироваткою з ніацинамідом, була задоволена. Відгуки також хороші, склад, вирішила спробувати.

5. Блиски Lifter Gloss від Maybelline у відтінках 21 та 22. Щось плампери - це абсолютно не моя історія, а от звичайні блиски знову полюбила, чомусь захотілось більш ніжних образів, тому вертаюсь до блисків)

6. Щось трошки псіханула і вирішила, що мені замало кремових рум'ян (https://club.makeup.com.ua/post/33592/) і тому придбала ще 3 штуки від Eveline :)), але читала дуже багато класних відгуків, тому не змогла втриматись)

7. І так само вже давно перед очима в мене цей бронзер кремовий з шоколадної лінійки від Eveline, тому також не втрималась і придабала :)

Ось такими були мої покупочки) Дещо вже протестувала і залишилась задоволеною, незабаром будуть повноцінні відгуки)

Продукти для цього looks