Nata_Po

Огляд моїх кремових рум'ян)

Огляд моїх кремових рум'ян)
Огляд моїх кремових рум'ян)
Огляд моїх кремових рум'ян)

Як я вже розповідала, рум'яна - це абсолютний мастхев моєї косметички) я можу відмовитись від багатьох різних засобів, але рум'яна завжди освіжають, оздоровлюють і по факту ними можна зробити повноцінний класний макіяж)

Тому це моя велика любов)

Постараюсь дуже багато уваги кожним рум'янам не виділяти, бо допис вийде надзвичайно довгим, але водночас хочу, щоб він був демонстративним та корисним, як для вас, так і для мене)

Це були мої перші кремові рум'яна, які я придбала напевно роки півтора-два назад. У мене ще старий відтінок 402 pink blossom і як на мене, це скоріше такий відтінок теплої рожевинки, на межі з кораловим чи персиковим.

Як бачите, я купила одразу 2 тюбика, оскільки в свій час їх було просто не знайти і я не могла би собі пробачити, якби не купила про запас. Але, виявилось, що одного тюбика мені вистачить на усе життя, тому дубль я ще навіть не відкрила)

У мене з ними якась така історія від любові до ненависті. Я ними то постійно користуюсь, то потім закидаю на довгий час. Але от останній місяць-півтора до них рука тягнеться постійно. Мені дуже подобається відтінок зараз, те, як вони тушуються та і в цілому.

Я наношу крапочками на щічки і тушую пензликом. Вони чудово розповділяються по обличчю. Інтенсивність можна спокійно дозувати, і при потребі додати ще кілька крапочок. Відтінок, як на мене дуже натуральний, нюдовий та освіжаючий і мушу визнати, що вони достатньо, але водночас вміру пігментовані, бо я вже звикла до них і плям у мене не виникає, чи там вигляду, наче мене буряк у щічки цілував.

Тому, моя любов до них повернулась, вони класні. Я вже навіть придивлялась, щоб купити 403 чи 404 новий відтінки, оскільки вони такі більш яскраві і цікаві, але поки це відкладу, бо потрібно користуватись усім, що у мене вже є, а не скуповувати нове)

Трошки незручне і ненадійне на мій смак пакування. Був період, коли вони просто текли після відкручування кришечки і це було жахливо. Зараз, чи то повістря всередині вийшло, ви трошки менше стало продукту, зменшився тиск і такого більше не повторювалось. Але, все ж формат "блиску/помади" з аплікатором мені здається трошки більш контрольованим та зручним.

Підсумки:

  • упакування - 7/10
  • об'єм - 10 мл
  • консистенція - легкого крему
  • пігментація - 8/10
  • відтінок - 10/10
  • зручність - 7/10
  • тушовка - 9-10/10
  • стійкість - 8/10
  • фініш - вологий, сяючий

Моя оцінка на сьогоднішній день 8-9/10

Раніше робила на них огляд (https://club.makeup.com.ua/post/11095/)

Коли десь розпочався хайп навколо кремових рум'ян, то доволі багато говорили саме про ці рум'яна від Мейбелін. Вони тоді були дорожчими за Ламель, а я не була впевнена, що вони мені були потрібні, тому певний час відкладала покупку, але таки наважилась і придбала.

Але якось особливо любові не сталось.

От якщо рум'ян від Ламель в тюбику просто забагато і вони вилазить звідти самостійно, то тут потрібно так непогано натиснути на тюбик, щоб з нього почало щось вилазити, хоча я не користувалась рум'янами багато і 100% менше, аніж ламель.

Якщо у ламель текстура такого дуже легкого крему, то тут коли ви витискаєте з тюбика, то вилазить на вигляд щось доволі щільне, але як тільки починаєте тушувати, то отримуєте якусь гелеву водичку. У свотчі лише нанесених рум'ян, все виглядає гарно, доволі пігментовано, але коли починаю тушувати пальцем, то ця гелева водичка дає якесь вуальне забарвлення. Наче справді кольорову воду мазюкаю на руку, тоді як з Ламель відчутно пігментований крем, інтенсивність якого потрібно варіювати кількістю продукту. А тут мабуть треба півтюбика витиснути, щоб отримати більш насичений відтінок. Відтінок непоганий, нагадує ламель у 402, такий теплий рожевий, трошки коралово-персиковий.

Моя рука до них не тягнеться взагалі. Я навіть і забула, що вони в мене є, якщо чесно. Ще раз би я точно не придбала, і треба спробувати покористуватись трошки знову, щоб їх добити і забути.

Підсумки:

  • упакування - 7/10
  • об'єм - 10 мл
  • консистенція - гелева водичка
  • пігментація - 5/10
  • відтінок - 9/10
  • зручність - 5/10
  • тушовка - 7/10
  • стійкість - 7/10
  • фініш - вологий, сяючий

Моя оцінка на сьогоднішній день 6/10

Ці рум'яна я придбала влітку у двох відтінках 01 baby pink у такому барбі рожевому та 03 blush pink припиленому рожевому, який дає більш натуральний відтінок)

Я ними від щирого серця користувалась ціле літо і частинку осені і користувалась би й надалі, якби не прикупила новиночок)

Вони в шайбочці і мають доволі щільну текстуру, але все ж вони кремові, а не пудрово-кремові, як от від Lamel.

Я їх насправді дуже любила, та і люблю дотепер, просто за рахунок того, що прикупила багато іншого, то ними стала користуватись рідше та менше.

Але що мушу сказати, вони справді достатньо пігментовані. Я ними активно користувалась, але ні про які дірочки немає мови. Мені найзручніше було набирати їх пензликом і тоді на обличчя. Пальцями не наносила.

Вони класно тушуються, я не наставляла ними жодного разу плям, але тут варто бути обережною, щоб не борщанути, бо все ж вони достатньо пігментовані, але вважаю, що це плюс і я з ними не мала проблем)

Мені дуже до вподоби такий формат шайбочок, бо не варто переживати, що щось кудись потече, і вони займають мінімум місця і їх просто набирати та наносити.

В принципі ці два відтінки перекрили мою потребу у рум'янах, бо 01 я наносила під рожеві більш прохолодні мейки, а от 03 під коричневі, чи тепліші і мені більше нічого не було потрібно) Вони без запаху і я ними абсолютно задоволена. Знаю, що у Paese вийшла ціла серія кремових продуктів для обличчя також у шайбочках, але тепер вже скляних і я це вважаю мінусом. Це одразу ++++ до ваги, до об'єму зберігання, і там не таке зручне упакування, бо тут шайбочка без бортиків, і я легко пензликом набираю продукт, а там потрібно його занурювати, як у підводку, і це не дуже зручно, тому навряд чи придбаю колись, але побачимо :)

Підсумки:

  • упакування - 10/10
  • об'єм - 5 г
  • консистенція - щільна, можливо дещо воскова (по відчуттям)
  • пігментація - 9-10/10
  • відтінок - 10/10
  • зручність - 10/10
  • тушовка - 8-9/10
  • стійкість - 8-9/10
  • фініш - натуральний

Моя оцінка на сьогоднішній день 9-10/10

Після мого щирого кохання з Paese, мене ще більше зацікавили кремові рум'яна, тому я купилась на новинки від Glambee влітку та придбала собі одразу два відтінки)

Це класична баночка, як у блисків, з аналогічним аплікатором. Мушу сказати, що це достатньо зручний формат, бо можна легко дозувати кількість продукту, з легкістю змішувати відтінки, тому тут все ок.

Я придбала обидва відтінки. Один більш прохолодний барбі пінк рожевий, інший такий припилено-коралово-персиково-рожевий.

Варто відмітити те, що в першу чергу кидається в очі - це насичений хімозненький запах виноградного ментосу, або якихось інших виноградних цукерок. Я не можу сказати, що мене це дратує і я не можу пережити це, але могли зробити цей аромат менш насиченим та помітним.

По текстурі рум'яна мусові, наче взбиті, Мають гарну пігментацію, і доволі непогано тушуються, але все ж іноді і це в мене буває не лише з ними, але іноді виникають наче якісь такі ділянки без рум'ян, хоча наносиш все, як звично. І мені, насправді, здається, що це вже проблема з основою під мейк. Тобто відбувається щось таке як скатування крему під рум'янами, через що і виникають такі діляночки. У мене це виникає рідко, але іноді трапляється.

Я ними також користувалась трошки влітку, трошки восени і мушу визнати, що вони доволі непогані, періодично їх використовую і дотепер)

Чи придбала би знову, мабуть ні, бо хочеться тестувати щось нове, а тут я не настільки закохалась по вуха, щоб повторити по другому колу)

Підсумки:

  • упакування - 10/10
  • об'єм - 18 г (так пише на сайті, а жодних наліпок в мене вже не зилишилось ,тому не знаю, чи там справді 18, бо це дуже огого))
  • консистенція - мусова
  • пігментація - 8-9/10
  • відтінок - 9/10
  • зручність - 10/10
  • тушовка - 7-8/10
  • стійкість - 7-8/10
  • фініш - натуральний

Моя оцінка на сьогоднішній день 7-8/10

Я дуже довго вагалась чи варто купувати рум'яна від Ламель з колекції Hope, і мені здається, що це всі пам'ятають, але таки врешті восени я на все плюнула і купила, і одразу в двох відтінках)

ОСь тут був повноцінний огляд (https://club.makeup.com.ua/post/23893/).

Тут ми отримуємо два ходові відтінки, один барбі пінк, інший, який мене якраз зацікавив більший - це такий коралово-персиково-теракотовий, доволі цікавий і небанальний)

Як і заявлено, ми отримуємо кремову текстуру в рефілі, а на виході - пудровий фініш. Це прикольно і цікаво, але водночас, трокши втрачається відчуття, що це кремовий продукт. І він достатньо щільний та цупкий в рефілі, тому я його наношу і набираю лише пензликом.

Вони достатньо пігментовані, але ніяких проблем з нанесенням немає, можна знову ж таки з легкістю варіювати інтенсивність відтінку і за рахунок пудрового фінішу вони нормально тушуються без плям)

Мені все ж трошки складно назвати їх саме кремовими, для мене це скоріше нове прочитання компактних пудрових текстур, які ймовірно не розсипляться при падінні, але у всьому іншому дуже подібні) Бо навіть при наборі пальцем продукту - вони відчуваються, як пудрові. Я їх наношу пензликом, а тут тушувала пальчиком.

Упаковка мініатюрна і зручна для транспортування, але на жаль, не завжди очевидно, який відтінок витягаю, бо візерунок не дає можливість розгледіти.

Підсумки:

  • упакування - 8/10
  • об'єм - 3,8 г
  • консистенція - cream-to-powder
  • пігментація - 8/10
  • відтінок - 9/10
  • зручність - 10/10
  • тушовка - 9/10
  • стійкість - 8-9/10
  • фініш - матовий, пудровий

Моя оцінка на сьогоднішній день 8/10

Я придбала цей тінт, як продукт в першу чергу для губ, оскільки хотіла вишневий відтінок, а отримала фуксійно-рожевий тінт. Я ним періодично користувала взимку, зверху наносила просто бальзам і було непогано, але відтінок все ж дещо ту мач)

Я не можу про нього нічого сказати у якості продукту для щік. Я намагалась його разу 2 нанести на щічки, але чесно - страшно, що наставлю плям, які потім лише змивати міцеляркою і то не факт, тому хоч він і позиціонується для щік також, але використовувала лише на губи, ще й такий фуксійний відтінок для щік мені не дуже хочеться використовувати)

Тому тут нічого не напишу)

Ось тут на нього огляд https://club.makeup.com.ua/post/22046/

У мене не було жодних рум'ян у стіку, тому було надзвичайно цікаво спробувати)

Тому я прийшла в магазин, посвотчила, мені все сподобалось і вирішила спробувати)

01 барбі-рожевий я не купувала, бо вже маю мінімум 2 штуки і якось рука до них тягнеться не настільки часто, як до більш теплих та натуральних, тому однозначно обрала персиковий відтінок)

Мушу визнати, що тут є цей пензил з іншого боку, але на мій смак він не дуже то й функціональний. Він доволі щільний і скоріше зітре ваші рум'яна, аніж розтушує. Але можливо в польових умовах, коли немає можливості взяти багато косметики, то нею вдаться підтушувати продукт. Тут абсолютно пластикове, але зручне упакування.

Стіку тут 7,5 г, і мені здається, що його мало би вистачити на довго, бо розхід маленький.

Після придбання рука до нього тягнулась просто постійно, бо справді крутий відтінок і вони зручні) а потім почала використовувати і інші рум'яна, тому зараз користуюсь далі, але трошки рідше)

Підсумки:

  • упакування - 9/10
  • об'єм - 7,5 г
  • консистенція - щільна кремова
  • пігментація - 9/10
  • відтінок - 10/10
  • зручність - 10/10
  • тушовка - 10/10
  • стійкість - 8/10
  • фініш - натуральний

Моя оцінка на сьогоднішній день 9/10

Це вже, на щастя останні мої кремові рум'яна і мушу визнати, що вони одні з набйльш повноцінних, бо тут є дзеркальце у яке можна фарбуватись. І, в принципі, через дуже легку пігментацію, я думаю, що їх спокійно можна наносити пальцем)

Тут упакування багаторазове і при бажанні в майбутньому можна просто купувати змінні рефіли. Тобто над упакуваням заморочились і це приємно.

Але, я була вражена доволі слабенькою пігментацією. Для обличчя більше ніж достатньо, мені останніми днями подобалось ними користуватись, бо ми і отримуємо рум'янець, але він нюдовий і дуже натуральний, це точно +, але від такого бренду здавалось, що навпаки пігментація буде ухх, але ні)

Ще ці рум'яна відрізняються наявністюокремих блискіток, і це вперше, бо всі решта мають звичайний однотонний глянцевий чи матовий фініш. Тут 4,5г продукту, але власне через невисоку пігментацію, мені здається, що розхід можу бути доволі великим, але тут вже мені доведеться покористуватись довше, щоб зробити якісь висновки. Але незважаючи на невисоку пігментацію, тут класна стійкість, і я їх бачу впродовж цілого дня - що не може не тішити)

З приємного вони дуже легко тушуються та дуже натурально виглядають. Особливо зараз, коли моя шкіра ще сонця не бачила :)

Підсумки:

  • упакування - 10/10
  • об'єм - 4,5 г
  • консистенція - кремова доволі щільна
  • пігментація - 6/10
  • відтінок - 10/10
  • зручність - 10/10
  • тушовка - 10/10
  • стійкість - 10/10
  • фініш - вологий з блискітками

Моя оцінка на сьогоднішній день 9/10

Постаралась обрати найкраще фото і підписала усі відтінки)

І от якраз при такій розкладці можна побачити, що доволі подібні між собою

Paese 03, Glambee 02 та і в принципі BB LAmel і Мейбелін також дещо подібні такі припилено-рожевуваті.

Інша історія з холодними рожевими і це Paese 01, Glambee 01, Lamel hope 401, які якраз підходять під трендові барбіпінк. Але якщо ламель іглембі мають відверто хімозний і такий холодний відтінок, то Паезе скоріше іде у яскраву фуксію, яка виглядає більш живо, смачно та яскраво.

І інша категорія це теплі персикові рум'яна, а саме Патрісія Ледо, Ламель хоуп, близько до них Роуз Інк та частково Мейбелін)

Всі ці підтони справді подібні, але як би там не було, рум'яна все одно класні і я їх всі люблю)

Єдине, на майбутнє не хочу більше купувати холодні рожеві, бо саме на мені вони не завжди виглядають доречно і адекватко. Маю цих 3 і мені їх вистачить на все життя. Якби в подальшому купувала, то спробувала би якісь більш ягідні, трошки з червонинкою (бо у мене всі рожеві).

Але, мені треба зупинитись і використовувати те, що є, а не накуповувати все)

Але, без рум'яшок не відбувається жоден вихід з дому, тому ймовірність використання є вищою, ніж в інших продуктів)

Свотчів мало не буває)

Мої смаки змінюються в залежності від стилю одягу, макіяжів, пори року та відтінку шкіри (а це вже прив'язка знову до сезону). От саме зараз мені дуже подобаються саме ці рум'яна.

Хоча навіть тріо топ - це роуз інк, ламель бб і патрісія ледо, ними я користувалась найчастіше)

А от це мої явні утсайдери, на жаль. Як я вже казала, я не дуже фанатка (як виявилось) холодних рожевих рум'ян і до них рука тягнеться дуже у дуже рідко. Бо до холодних рум'ян потрібна і холодна рожева помада, а я дуже не люблю явно холодні, тому так.

Ну і мейбелін, які я просто не розумію по текстурі і ними користуватись просто не хочеться)

Як ви вже зрозуміли, я дуже люблю кремові рум'яна і рекомендую усім спробувати, бо це зручно, класно і натурально)

Єдине важливо підібрати правильний відтінок)

Щодо огляду пудрових рум'ян, це доведеться робити у кілька заходів, бо їх в мене більше за кремових разів у 3 мінімум, а якщо ще взяти ті, які йдуть десь в палетках і тд, то взагалі))