Vikulyk

Перевтілення за допомогою макіяжу

Перевтілення за допомогою макіяжу

Макіяж обличчя::

За тон взяла Пуріто бб у відтінку 27, він доволі темний (беріть світліший), але дещо підлаштовується все ж під мій колір шкіри. Також мені подобається його крутий фініш, тому консилер чи пудру не використовувала, захотілось ненав‘язливе покриття.

Рідкі рум‘яна Ламель у відтінку 401, зверху прикріпила сухими Сіслей у відтінку Coral(мої улюблені сухі рум'яна).

Хайлайтер з палетки Діор у золотистому відтінку.

Перевтілення за допомогою макіяжу

макіяж очей:

Тут мені сподобалось рішення поєднати два відтінки зеленого, я взяла олівчики Avenir 702 на нижню повікуі 708-им зробила легеньку стрілочку.

Тіні)Тут фішка в гарних переливах, спочатку наношу рожевий гліттер на все повіко з палетки Ламель і посередині роблю золотистий блік тінями з палетки ABH (лімітка), мені подобається таке поєднання, виглядає доволі інстаграмно, спробуйте 😊

Туш Мейбелін коричнево-бордова, сподобалась мені, останнім часом часто користуюсь, вона дає гарний об‘єм.

Губи. Тут все просто))) Глянцева помада від Діор у відтінку 535 (знята з виробництва), в мене вона в Project Pan, вона добре зволожує, тож за цю зиму маю використати 😊

Загалом можу виділити 4 основних етапи:

  • сяюча шкіра з невагомим покриттям
  • насичений рум‘янець
  • 2 різних відтінки зеленого у вигляді стрілки і підкреслення нижньої повіки
  • змішування рожевого і золотого шиммеру, що створює дуже красивий "хольоний" ефект і робить ваш погляд чарівним 🥰

Використала я не мало продуктів, намішала всякого різного ііі…. Мені подобається, я люблю макіяж, не дивлячись, на те, що натуральність в тренді, я продовжую експериментувати і отримую від цього задоволення.