Vikulyk

Така довгоочікувана новинка від Lamel. Відтінки, в які я закохалась

Така довгоочікувана новинка від Lamel. Відтінки, в які я закохалась

Відтінки тут всі нереально красиві і вдалі, я вже навіть заглядаю на червоний(406) і на нюдовий (401), на даний момент у мене відтінок 410.

Тому тисніть "дізнатись більше", адже я підготувала свотчі майже всіх відтінків.

Така довгоочікувана новинка від Lamel. Відтінки, в які я закохалась

Згодом поставили ще більше тестерів, шкода, бо 401 я замовила б теж.)

Щодо помади) Я в захваті! Вона дуже пігментована, але наноситься тонким шаром, це дійсно нова матова формула, а не оці всі вапняні густі тектури, що губи після них зморщуються і сильно сохнуть.

Мені подобається зручний аплікатор, він так помірно наносить засіб тоненьким шаром, але сам є доволі широким, незнаю чи підійде тоненьким губам.

Стійкість. Чашку кави і солодощі витримує, а от фрукти не змогла, на стику губ почала сходити. Тому рекомендую контролювати помаду після прийому їжі, адже всі ми знаємо, як сходять рідкі матові помади. В таких помад не настільки залізобетонна стійкість, проте вона легше знімається і практично не сушить губи.

Загалом помада мені дуже сподобалась! Текстура і відтінки крутецькі, тай вона відносно комфортна на губах, але для ярих фанатів залізобетонної стійкості не підійде.