Моя вечірня рутина | Демакіяж + догляд за обличчям

Хочу поділитися своєю звичною доглядовою рутиною за обличчям. Деякі елементи я змінюю, однак це одна з варіацій.

Перший крок - гідрофільна олія Dr. Ceuracle

Ніколи не пропускаю цей етап, бо на обличчі завжди якщо не макіяж, то сонцезахисний крем, який потребує двоетапного захисту.

Про цю олійку досі не було допису, бо інколи мені здавалося, що від неї з’являються запалення. Однак нещодавно повернулася до неї після паузи і шкіра стала тільки краще.

Швидко розчиняє косметику, не подразнює очі і шкіру - шикарна 🔥

Другим кроком етапу очищення виступає гель для вмивання JD Aquaporin Gel. Дуже м‘який очисник, не стягує і не подразнює шкіру. Тепер один з фаворитів.

Для протирання обличчя обираю ЛИШЕ паперові рушники. Роблю це вкрай ніжно і делікатно, промокуючими рухами.

Далі тонізую шкіру і прибираю можливі залишки забруднень тоніком такого ж бренду, як гель - JD, Roze Tonic

Подобається заспокійливою дією, приємними відчуттями на шкірі.

Сьогодні ввечері я вирішила нанести кремову маску з каоліном і скваланом Party Cake від Mermade. Дуже подобається, найближчим часом підготую про неї допис.

Шкіра після неї така м‘яка, світліша і сяюча.

Спочатку прибираю маску сухим ватним диском, інші залишки змиваю теплою водою.

Знову тонізую шкіру.

Після цього наношу шикарну сироватку Take it eeeasy знову ж таки від Mermade. Її обожнюю, бо саме з моєю шкірою вона творить дива.

Відгук тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/40086/

Кремчик під очі Purito. Гарно зволожує, навіть живить, заповнює маленькі зморшки, не залишає і сліду від сухості.

Крем для відновлення захисного бар’єру Manyo (з лактобактеріями).

Також обожнюю. Рятує на ретиноідах, просто при сухості, при пошкодженому захисному бар’єрі.

У моєму рейтингу розділяє перше місце серед ТОП-кремів для обличчя з кремом Needly, про який уже розповідала - https://club.makeup.com.ua/post/30242/

❗️дівчатка, на Needly зараз знижка ЦІЛИХ -30% на Makeup.ua за промокодом 😉

Наразі маю кремчики, але Нідлі взяла ще один прозапас, бо він шикарний. Тож дуже раджу, хто ще вагався у його покупці через ціну чи інші причини. У нього всього один мінус - швидко закінчується.

Але зі шкіри робить цукерочку, є абсолютною знахідкою для чутливошкірих.

Його також прикріпляю до Лукс'у.

Продукти для цього looks