#whatsinmybeachbag

Купальний сезон вже у розпалі і настав час заглянути в пляжні сумочки!

Я завжди ретельно готуюся до відпочинку на пляжі, тому в моїй сумці можна знайти кілька незамінних речей:

По-перше, завжди беру з собою великий, м'який рушник, який ідеально підходить для засмагання та сушіння після купання. Цього сезону у мене яскравий рушник, який я отримала у подарунок від La Roche-Posay.

Водонепроникна косметичка теж від La Roche-Posay, у неї я помістила сонцезахисний крем Vichy Capital Soleil Beach Protect Multi-Protection Milk SPF 50 - обов'язковий атрибут для захисту шкіри від шкідливого ультрафіолету.

Окрім цього, я ніколи не забуваю олію для засмаги, щоб отримати красивий бронзовий відтінок шкіри. Цього сезону у мене Bioselect Sun Care Tanning Oil SPF15. Детальний відгук на цей засіб - https://club.makeup.com.ua/post/38159/

Сонцезахисні окуляри захищають мої очі від яскравого сонця, а яскрава щітка Janeke допомагає приборкати волосся після купання в морі чи басейні.

А що у ваших пляжних сумках? Поділіться, які речі ви берете з собою на пляж і без чого ваш відпочинок не був би таким приємним.