Поповнюю запаси корейської косметики

Моя любов до корейської косметики безмежна, тому обираю знайоме і нове, бо впевнена у якості❤️

Якось уже я розповідала про дуже круту сироватку з вітаміном С, ефект від якої я помітила уже від першого ПРОБНИКА 🔥 (використала два) - https://club.makeup.com.ua/post/36286/

На нього діє крута акція -30%, тож я не змогла пройти повз. До того ж отримала у подарунок і брендований шопер Skin & Lab.

Також вирішила обрати ще декілька продуктів на ознайомлення у форматі пробників:

▫️ сонцезахисний крем UIQ Biome Remedy Mild Sun Cream SPF 50+

▫️сонцезахисний лосьйон з центелою Purito Seoul Wonder Releaf Centella Daily Sun Lotion

▫️зволожуючий сонцезахисний лосьйон Skin&Lab Hybarrier Fresh Sun Lotion у мініатюрі 10 мл

▫️ сонцезахисний крем з центелою Purito Seoul Wonder Releaf Centella Daily Soft Touch Sunscreen

▫️гідрофільна олія Purito Seoul From Green Cleansing Oil

▫️гідрофільна олія Papa Recipe Blemish Cleansing Oil

🎁 Однак міні-шопер був не єдиним подарунком, тому я отримала ЩЕ:

👉🏻 Заспокійливий крем THANK YOU FARMER Phyto Relieful™ Cica Cream

👉🏻 Сироватка з бакучіолом Purito Seoul Bakuchiol Timeless Bloom Revitalizing Serum

👉🏻 Сонцезахисний крем з березовим соком ROUND LAB Birch Juice Moisturizing Sunscreen

*це найкращий санскрін з усіх, що я пробувала. Тому у цьому замовленні пробую щось нове, аби порівняти і вже тоді зрозуміти що ж замовити у повнорозмірі

👉🏻 Заспокійлива сироватка з морським полином ROUND LAB Mugwort Calming Serum

*іі особливо цікаво спробувати, як і гель нижче, бо моя шкіра обожнює усе заспокійливе

👉🏻 Заспокійлива очищуюча пінка з морським полином ROUND LAB Mugwort Calming Cleanser

Продукти для цього looks

Гідрофільна олія
Всі відгуки (33)
Сироватка для обличчя
Всі відгуки (2)
Сонцезахисний крем
Всі відгуки (4)
Сонцезахисний лось�йон для обличчя
Гідрофільна олія
Всі відгуки (2)
Заспокійливий крем
Всі відгуки (2)
Сонцезахисний лосьйон для обличчя