Макіяж в кольорах тюльпанів 🌷🌷🌷

Багато хто обходить стороною рожеві тіні, бо вони можуть створювати ефект втомлених або заплаканих очей. А як щодо червоного з малиновим підтоном?))

Сьогодні надихнулася чудовими квітами, а ще вирішила показати, як я приборкую проблематичні відтінки. Герой сьогоднішнього луку - яскравий червоний з палетки Lamel Secret Santa. Щоб він не зробив з мене вампіра, я профарбувала складку повіки нейтральним біжевим, додала темно-коричневий в зовнішній куточок ока, а також профарбувала олівцем міжвійовий простір та слизову.

Стрілка робилася всім, що було під рукою: спочатку тінями, потім олівцем Double Wear та трохи підводкою від Yves Rocher 🤣. Як бачите, вона вийшла велика і розмашиста, але для повік з тенденцією до нависання крило літака - то оптимальна форма, щоб стрілочка не виглядала викривленою. На губах олівець Aden у відтінку 36 та прозорий блиск.

Про тональний Estee Lauder детально писала ось тут: https://club.makeup.com.ua/post/8857/

Якщо ви також любите експерименти, або ж навпаки, завжди робите безпечні нюдові мейки - підхоплюйте квітковий настрій і фарбуйтеся в кольорах улюблених весняних первоцвітів 😘🌸🌼🌹🍀

Продукти для цього looks

LAMEL Make Up Secret Santa Eyeshadow Palette
Estee Lauder Double Wear
Estee Lauder Futurist Hydra Rescue SPF45