Anna_feerie

Люксовий тональний з пробіотиками, пептидом та SPF45 Estee Lauder Hydra Futurist

Люксовий тональний з пробіотиками, пептидом та SPF45  Estee Lauder Hydra Futurist

Коли я проводжу більшість часу в приміщенні, то можу обходитись без сонцезахисного крему. Його функції в мене виконує тональний Estee Lauder Hydra Futurist.

Так, декоративна косметика не може порівнятись по ступіню захисту з власне SPF кремами, але в умовах похмурої погоди або знаходження в офісі, цілком справляється зі своїми задачами!

Люксовий тональний з пробіотиками, пептидом та SPF45  Estee Lauder Hydra Futurist

Останній представлений оксидом цинка, який до того ж корисний для шкіри, оскільки бореться з висипаннями.

🍀 Ідемо далі по складу: маємо гіалуронову кислоту, екстракти рослин, пробіотики та гексапептид-8.

В цьому списку найкрутіші саме пробіотики, адже це супер інгредієнт для чутливої проблемної шкіри з порушеним епідермальним бар'єром. На мені косметика з ними дає чудовий ефект, зменшуючи почервоніння та зволожуючи шкіру.

Щодо пептиду, то це доволі незвично і приємно зустріти такий анті-ейдж компонент в складі декоративного засобу. Особисто я регулярно використовую пептидні серуми, тож зовсім не проти, щоб пептиди були й в моєму тональному також🤗

Колись я матувала свою шкіру, чим тільки могла, завжди носила з собою купу серветок, пудру і не могла позбавитись масного блиску. Тепер завдяки зволоженню і правильному догляду обираю саме сяючі текстури і кайфую від вигляду свого обличчя.

Це найсвітліший номер в лінійці, хоч в Double Wear мені підходив 1N1, тут трохи менше відтінків, плюс тональний може окислюватись на шкірі. Перша туба в мене була 1N2 і це було дуууже темно (але я все одно використала його до останньої краплі, змішуючі з аджастером).

🍀 Щодо нанесення, то я розподіляю цей продукт пальцями або вологим спонжем. Читала відгуки, що крем підкреслює сухість та западає в пори, щоб такого не було, я завжди гарно зволожую шкіру перед нанесенням і тоді все ідеально❤️

Окрім того, що він комфортний, залишається на обличчі весь день і робить ефект красивої доглянутої шкіри, після його змивання я бачу рівний тон! Знаєте, це дивно, але я помітила, що, коли не фарбуюсь і вмиваюсь ввечері - то маю більш рожеве обличчя, ніж після демакіяжу цього тонального.

Тож, це однозначно мій улюбленець (особливо на теплу пору року) і постійний мешканець косметички😍