Вікторія

В пошуках ідеальної червоної помади

В пошуках ідеальної червоної помади
В пошуках ідеальної червоної помади

Весною хочеться чогось яскравого, наприклад, червоної помади.

Сьогодні моє порівняння трьох дуже різних червоних помад:

  1. Мас Ruby Woo
  2. L'Oreal Paris Rouge Signature 115
  3. L'Oreal Paris Matte Lip Crayon 110

Вони всі прям дуже різні. Почнемо з "вічної класики" від Мас. Скільки я про неї чула, що це прям супер-офігенна помада, іде всім і взагалі вона ледь не з небес спустилася. Мені вона не сподобалася взагалі, викинула 820 грн в нікуди

Плюси: колір, він дійсно гарних, має трохи рожевий підтон. Для фото супер, зуби не жовтить

Мінуси:

  • важко нанести. Вона ніби з пластиліну зроблена, складно нанести її рівномірно. Я вже брала пензлик (давно такого не робила) і їм наносила помаду, бо без нього воно не лягає рівномірно, лишаються якісь плями
  • якщо ви збираєтеся з цією помадою вийти з дому - подумайте двічі. вона не стійка взагалі.
  • вона не стійка матова, але губи висушує за дуже короткий проміжок часу

Словом, якщо треба носибельна помада - можна знайти набато дешевше та комфортніше;

якщо треба помада для фото - та все рівно можна знайти дешевше на комфортніше.

Формула цієї помади сильно застаріла, розумію, що назва Retro якби попереджає, але ні, часи таких помад давно пройшли

В пошуках ідеальної червоної помади
В пошуках ідеальної червоної помади
В пошуках ідеальної червоної помади

Чудова рідка матова помада. Легко наноситься, добре тримається, колір супер, коли з'їдається, лишає на губах легкий тінт, сильно губи не висушує. майже не змазується. На фото добре видно, наскільки вона краще тримається ніж Мас

Мені вона дуже сподобалася, ношу її тепер постійно. Мій особистий фаворит з цієї трійки

Це напіволівець, напівпомада. Їм можна як зробити легкий тінт на губах, та і зробити яскравий колір. Тримається добре, колір більше до коралового. Матова на 100%.

я би їй поставила 4/5