MAXIMOVA🌷

Пообіцяйте, що ви подивитесь відео в дописі. Я дуже старалась😇

Пообіцяйте, що ви подивитесь відео в дописі. Я дуже старалась😇

Місти Вікторії сікрет, як міцелярка від Garnier - є майже в кожному домі! Я не мала особливої потреби в цьому засобі але всі подружки купували і я туди ж!😂 Логіка була в тому, що в декреті не обов’язково користуватись дорогими оригіналами, на прогулянку в парк підійде і облівашка від Вікі😊

Пообіцяйте, що ви подивитесь відео в дописі. Я дуже старалась😇

Обирала аромат по опису бо замовляла з Америки. І вийшла цікава ситуація. Аромат з баночки мені подобається, але розкриваючись на тілі залишається якась «плоска» нота, яка мене дратує😅

Ця баночка довго стояла, поки я не знайшла їй інше призначення - тепер це ароматизатор для дому. Розпилюю небагато в повітрі, краплинки осідають на килим/підлогу/чи куди попаде. Без контакту з шкірою запах мені подобається, заходиш додому і пахне як в крамниці Вікторії🫧

Тому не раджу обирати онлайн. Декілька раз в зоні дьюті фрі натрапляла на ці милі рожеві магазинчики. І очно обирала дуже вдалі парфуми, це не глибокі аромати але такі легкі, солоденькі і грайливі💃

Тож яка суть цього допису, дівчата? Правильно - даємо друге життя речам і не завжди продукти використовуємо за призначенням😉