Ліза 🖤

Туалетна вода від Calvin Klein SHEER BEAUTY

Туалетна вода від Calvin Klein SHEER BEAUTY

Дівчатка всім привіт, сьогодні хочу вам розповісти про свій один з улюблених ароматів.

І так почнемо з того, що я люблю дуже ніжні, легкі солодкі дівчачі аромати.

Мені не підходять важкі або аромати для таких ось статних жінок .

Раніше я користувалася дуже солодкими, такими важкими вечірніми ароматами і вони зовсім мені не підходять, навіть можна сказати до моєї зовнішності! я світло-русяві у мене більш миловидна зовнішність, я навіть не бачу себе з цими запахами , тому я для себе завжди вибираю легкі свіжі і трохи солоденькі , прикольні аромати , вони мене символізують і один з таких ароматів від Calvin Klein Sheer Beauty.

Вже користуюся ними напевно років п'ять , дуже легкий, ненав'язливий квітковий ,приємний аромат з нотками цитруса , але при цьому залишає легкий солодкий шлейф після себе.

Не скажу що він супер-супер стійкий але досить довго тримається як би.

Аромат як літній чи весняний настрій, не сказала б що він підходить наприклад для осені чи зими , але на весну літо саме те , дуже класний особливо для молодих дівчаток або навіть підлітків!

Відразу попереджаю ще раз, що запах підходить дівчаткам які люблять легкість ненав'язливий аромат, ті хто любить виділитися ароматом залишити після себе такий важкий досить шлейф це не для вас.

Ось так) якщо ви теж любите такі аромати , в мене є огляди на мої сторінці

на схожі аромати) дякую за увагу)