Diksizavr

Парфумований боксик Mareve Rose Wine🤤🪷

Парфумований боксик Mareve Rose Wine🤤🪷

Хочу подякувати Makeup за такий чудовий подарунок😊 Якщо чесно, то я і не сподівалася потрапити до цього списку. Але дякую за те, що звернули на мене увагу та довірили такий гарний боксик на огляд та тестування 🥹

Склад подарункового боксу:

- гель для душу;

- скраб для тіла з шимером;

- міст для тіла з феромонами;

- рідке мило для рук;

- бомбочка гейзер для ванни 🍒.

Всі продукти мають стильний, стриманий дизайн. Тримати таке богатство у ванній кімнаті одне задоволення.

А тепер по черзі мої враження про кожну позицію у боксі:

Має дуже вишуканий, аромат дорогих парфумів. Переливи дрібних блискіток заворожують, та надають естетичне задоволення, на шкірі ж не залишаються. Гель гарно піниться , та лагідно очищає тіло. Шкіра після нього не пересушена та гладенька. Відчуття плівки, як буває після деяких гелів немає.

Шимер майже непомітний. Скраб має середнього помолу часточки які ніжно відлущують ороговілий шар шкіри. Так як у складі є олії (кокосу, ши, мигдалю), то шкіра після використання насичена, зволожена та гладенька. Скраб залишає після себе легкий приємний аромат. Подразнень не викликав. Планую використовувати 1-2рази на місяць.

Перевірила його на чоловікові😅 Йому як і мені дуже сподобався запах. Сказав, що я так схоже пахла, коли ми зустрічалися🙂 Не знаю чи, то він сказав під дією феромонів, чи дійсно парфуми були схожими (як на мене то ні). На мені аромат нажаль тримається не довго🥺 десь пару годин, але пляшечка дуже зручна, тому я вважаю, що проблема взяти міст із собою, та допшикуватися виникнути не повинна.

Має дуже гарні дрібні блискітки,які покривають шкіру тоненькою вуаллю ✨.

Тепер у постійному використанні 🩷

Дуже приємний, дорогий аромат, який довго залишається на руках. Руки не пересушує, добре піниться та очищає.

Ой, який же то бомбовий аромат вишневої жвачки😍🔥

Також має дрібний шимер.

Поки що немаю змоги протестувати, так як у нас лише душ. Але обов'язково, протестую, коли зміняться умови проживання!

P. S. хом'ячок дякує за деревну стружку, яка прийшла разом із боксиком 😁