Diksizavr

Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю

Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю

Щоб ви розуміли, я настільки хотіла ці тінюшки , що на всяк випадок замовила декілька, бо боялася , що не дійдуть 😅

Купувала на відомій китайській платформі . Ціна дуже приємна , всього 50 гривень ( якщо купувати у розділі монеток, то виходить ще дешевше😊)

Тіні приходять у фірмовій коробочці, запакованій у слюду. Всередині коробки є листочок вкладиш зі складом. На самій коробці зазначено де виробляються тіні , а також дата виготовлення та строк придатності. Саме пакування звичайне пластикове, не дороге, проте тут головне , те що всередині 👌 Об'єм продукту 2,7 грам.

У мене 03 колір і це гарнющий спаркл із синіми, фіолетовими блискітками на прозорій базі. Рефіл сухенький, набираються та наносяться тіні найкраще пальчиком. Стійкість хороша, тіні не скочуються, та незападають у складки.

На фото чомусь дуже важко вловити ці переливи, я довго мучалась , щоб їх передати. Окрім стандартних свотчів, також показала як тіні виглядають на темній базі, у мене це чорний контурний олівець для очей. Ну і звичайно мій макіяж 😍

P/S: скоро зроблю огляд на інші відтінки цих тінюшок 😁

Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю
Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю
Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю
Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю
Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю
Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю
Нереальної краси спаркл за 50 гривень з Китаю