Diksizavr

Вiдтiнковий бальзам ABOUT Hair з ефектом бiоламiнування

Вiдтiнковий бальзам ABOUT Hair з ефектом бiоламiнування

Покупка була спонтанною, побачила знижку - купила 👌 Для себе обрала найбільш яскравий відтінок Рубіновий червоний. Бальзам знаходиться у зручному тюбику. Має яскравий червоний колір. Консистенція не густа та не рідка, щось середнє. Запах легкий, трохи хімічний, не дуже приємний.

Перед використанням виробник радить провести тест на алергію, чого я каюсь не робила 🫣 Наносила на вологе волосся відразу після миття шампунем. Розхід середній, на моє волосся пішло приблизно 60% бальзаму. При нанесені бажано використовувати рукавички, бо бальзам дуже сильно тінтує шкіру. Планувала тримати максимально допустиму кількість часу ( згідно інструкції ) 30 хвилин , але приблизно на 20 хвилині я відчула легке печіння, тому відразу побігла змивати.

Вiдтiнковий бальзам ABOUT Hair з ефектом бiоламiнування
Вiдтiнковий бальзам ABOUT Hair з ефектом бiоламiнування
Вiдтiнковий бальзам ABOUT Hair з ефектом бiоламiнування
Вiдтiнковий бальзам ABOUT Hair з ефектом бiоламiнування

Змивався бальзам не важко, волосся залишилось на місці 🤪, печіння також більше мене не турбувало. Волосся після бальзаму гладке, блискуче, не пересушене. Колір вийшов не такий насичений, як я сподівалась, проте легкий червоний відтінок присутній, чого не скажеш про шкіру голови яка зафарбувалась у яскраво рожевий колір 🥴

Так як в ці дні я була вдома, то вирішила ( мені просто було лінь її знову мити ) зачекати наступного миття голови.

На фото показала як виглядає колір волосся через першу та другу промивку.

Загалом засіб непоганий. Але купувати знову не буду.

P/S: після великої перерви я наче розучилася писати 😮‍💨