Yuriivna 🌸

Чарівний Еліксир або звичайна незмивашка для волосся?

Чарівний Еліксир  або звичайна незмивашка  для волосся?

Почну з того,що завжди в моєм догляі за волоссям є не один спрей.Спреї подобаються легкою текстурою,зручністю у використанні,буквально декілька пшиків й все.Проте є спреї,які і справді мають непоганий склад,мають ефект після нанесення.Також існують й такі незмивашки,які обтяжують волосся,роблять його на вигляд наче "не свіжим".

До якої категорії я хочу віднести спрей від L'Oreal Paris?Підведу підсумок нижче.А зараз перейду до аналізу засобу.

Ціна:

  • Я придбала цей спрей за знижкою,а взагалі ціна середня(щось між бюджетом та високою ціною)

Дизайн:

  • Пляшка зроблена з прозорого пластику,спрей має два шари,перший-рожева пінка,другий-рідина насиченого рожево-фіолетового кольору.Перед нанесенням,потрібно збовтати.В мене вже є в арсеналі подібний спрей,але він виконує термозахисну функцію,якщо цікаво,про нього можно почитати ось тут https://club.makeup.com.ua/post/9248/

Текстура,аромат:

  • Має консистенцію рідку,як водичка.Аромат приємний,на волоссі залишається,запах не різкий.

Зручність у використанні:

  • Дозатор добре розпилює засіб,пшик наповнений,розподіляється рівномірно по поверхні волосся.Дозатор не протікає,зроблений з твердого пластику.

Дія:

  • Еліксир-спрей я наношу на вологе волосся,щоб потім було легко його розчісувати(розчісую тільки СУХЕ волосся).Якщо волосся заплуталось,або має ковтуни,бо буває і таке,цей спрей допомагає полегшити розпутування.Волосся не виглядає обтяжливим,скільки би я не робила пшиків.Цей факт добре помітила,коли робила його аналіз,і доводилось робити чимало натисків,щоб написати цей допис,та детально розказати про нього)Після спрею,волосся має ефект розгладження,проте на кінчиках в мене все одно воно дещо хвилясте,проте по основній довжині пряме.

Висновок:

Спрей подвійний еліксир не розчарував мене.Він справді полегшує розчісування,це важливо,бо волосся час від часу все одно може заплутатися.Волосся виглядає після нього блискучим,не обтяжливим,а бонусом є приємний аромат.