Олександра

Оriflame - парфуми, котрі захоплюють

Оriflame - парфуми, котрі захоплюють

3 роки назад, коли я тільки вступила до університету, в мене була знайома.Її звали Катерина. Як людина вона мені дуже подобалася, ну й плюс вона завжди була, як мінімум так мені здавалося, на висоті: гарно одягалась, завжди на позитиві , неначе в неї ніколи не було в житті смутку чи турбот та й просто була доволі милою і щирою , що теж є доволі магнетичними. Півроку , можливо навіть трохи більше, вона отримала диплом бакалавра й тепер я бачу її хіба що на світлині інстаграму . Та й те не завжди. В передостаннє як ми бачились, я йшла по коридору і повз мене проходила вона, але що мене здивувало так це легкий приємний шлейфовий запах, невдовзі зайшовши до неї в кімнату ( ми жили в гуртожитку майже по сусідству), запитала , що це був за аромат. І вона показала мені свої парфуми. Я сфотографувала їх , щоб знайти пізніше, але часто забувала про те щоб все таки зробити той малий пошук в Інтернеті. Недавно до мене все таки дійшли руки , щоб знайти і замовити їх . Не часто я так чекала посилки як цю. Навіть сидячи на екзамені сьогодні, відкривала додаток нової пошти , щоб перевірити, де моє відправлення. Коли все таки забрала і почала розраховувати , то мені здалося дуже милим , те які вони маленькі, навіть трохи мініатюрні, але тим не менш це аж ніяк не розчарувало, бо розуміла , що так воно й мало бути згідно мілілітражу. Та й виглядає сам флакон доволі симпатично : скляна матова упаковка з маленькими сріблястими буквами "eclat femme weekend" ... Oriflame. Запах справді дуже витончений , м'ягкий та ніжний, аж постійно здається, що нанесла на себе його мало.На мій погляд прям виражено відчуваються ноти персика та троянди, а моя сусідка по кімнаті, каже що їй найбільш відчувається мускус. Втім якби там не було, всі ці компоненти там є. Якби я знову говорила б з Катею вживу, то хотіла б подякувати їй , що відкрила для мене дещо дуже гарне)