🌺Крістіна🌺/Тita

Гарні брови за 20 грн? Це можливо! Разом с українським виробником Art Line

Гарні брови за 20 грн? Це можливо! Разом с українським виробником Art Line

Крем-фарба для вій та брів українського виробника Art

Line.

Купую я цю фарбу вже далеко не вперше. Лише іноді змінюю колір коли фарбую волосся.

Як була блонд - то брала колір Графіт.

Зараз я намагаюсь повернутись в русявий та почала брати Темно-Каштановий тож на огляді сьогодні саме він;)

Всередині знаходиться 4 пакетика по 2.5 г в кожному

х2 окислювача

×2 фарби

х1 паличка для змішування

ну а більше за таку ціну очікувати і не варто

Написано що 1 пакетик - 1 використання, але мені одного вистачає на 5-6 разів пофарбувати брови. Також нею можна фарбувати і вії, але я поки не наважуюсь сама собі фарбувати вії.

Хочу сказати я не бровіст та роблю все на інтуітивному. Проте якщо у когось будуть якісь поради - буду вдячна)

Фарби та окислювача я намагаюсь брати 50/50, але якщо випадково чогось більше вийшло то нічого не змінюю.

Ретельно перемішую та починаю наносити.

В інструкції написано що тримати треба 15-20 хвилин. Я тримаю завжди 17 хвилин.

>До речі, на фото мій улюблений олд пензлик для брів бренду luxvisage.

  • Наношу я поділяючи в 3 етапи з інтервалом в пару хвилин, не поспішаю
  1. . Спочатку кінчик брови та нижня лінія. Кінчик пропрацьовую добре, щоб не було пробілів.
  2. Поступово повільно рухаюсь до середини мʼякими дотиками не набираючи багато продукту.
  3. Ну і коли мені залишається хвилин 10 то наношу продукт на початок брови дуже легенькими штрихами. Для того щоб була плавний перехід. Тримаю 17 хвилин та витираю ватним диском змоченим у воді. Ось і все:)

Розумію що можна тримати і довше, але мені подобається коли є легкий натуральний відтінок.

2️⃣ тижні звичайно в мене фарба не тримається, але недільку видимий результат є точно✅

Звісно на це впливає ще достатньо жорстка 🚿 в мене вдома, бо вона швидко вимиває. 😢Але в цілому за цю ціну це топ варіант🤩