MAXIMOVA🌷

Прозорий аромат

Прозорий аромат

Переглянула відгуки і бачу багато скарг на стійкість. Розкажу про наші відносини з Lanvin Jeanne - не все так погано.

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Груша, Цитрусовий акорд, Чорна смородина
Нота серця: Малина, Ожина, Півонія, Фрезія
Кінцева нота: Амбра, Мускус, Сандал

В цілому я дійсно чую квітково-фруктову симфонію. Після розпилення грушу і цитрус майже не відчуваю, активно вривається ожина з малиною, згодом проявляються квіткові ноти. Загалом це приємна композиція, легка, повітряна, солоденька. На кожен день чудовий варіант.

Я відчуваю аромат десь 4 години. На речах ледь-ледь можу відчути і на наступний день. Шлейфу немає. В цьому є і плюси - в спеку мене «душать» активні парфуми, з цими дихається легко😊

Якщо обираєте цю водичку онлайн - точно не розраховуйте на стійкість. Це нескладна арома історія, яка сидить близько до тіла💗

Баночка проста і водночас цікава. В основі прозоре скло, акцентом на якому виступає текстильна рельєфна етикетка з вишитою назвою бренду. А зверху ніби вуалью проходить фатинова стрічка😊 Також досить яскрава деталь - це скібна кришка з логотипом. Розпилювач працює гарно. Тримати в руках такий флакон дуже приємно💕