Catherine♡

Консилер який точно вартий уваги💓

Консилер який точно вартий уваги💓

Поговоримо про класний консилер від Eveline

Обирала для себе легенький консилер під очі, вибір впав на цей, тестувався він мною досить довго, тому можна робити висновки🙂

  • Про перекриття, воно середнє, як на мене ідеальний варіант на кожен день. Лайфхак: Для того щоб перекрити прищики наносимо точечно на почервоніння, хвилинку чекаємо і тушуємо, таким чином консилер стане плотнішим, в результаті➡️перекриття стане вищим
  • Про окислення, консилер не окислюється, і це дууже добре
  • Про фініш. Фініш сатиновий, приємно виглядає.
  • Про стійкість. Я його не припудрюю, ввечері виглядає не так звісно як вранці, але він і не зовсім "випаровується"
  • Про відтінки. Палітра не маленька, думаю кожен зможе підібрати потрібний віддтінок) У мене відтінок 005, мені як людині зі світлою шкірою підійшов, але тут все індивідуально
  • Про нанесення. Перед тим як нанести під очі обов'язково нашошу кремчик, трошки чекаю поки він вбиреться у шкіру( тобто треба добре зволожити її), і далі нарошу консилер, аплікатор досить зручний. Тушую вологим спонжем
  • Про упакування. Упаковка досить симпатична. Чула, що він може трошки підтікати з неї, та у мене все окей
Консилер який точно вартий уваги💓
Консилер який точно вартий уваги💓
Консилер який точно вартий уваги💓
Консилер який точно вартий уваги💓

Загалом мені консилер дуже сподобався🎀

Всім дякую за увагу!)