#makeclub тестуємо бокс MARÊVE за активність

#makeclub тестуємо бокс MARÊVE за активність

Хочу виразити свою вдячність Makeup за такі призи, це дуже заохочує творити в писати відгуки надалі. Я дуже зраділа коли мені зателефонувала менеджер та повідомила про подарунок.

Бокс наповнений шикарними надзвичайно ароматними засобами.

Всього 5 ть повнорозмірних продуктів:

1. гель для душу,

2. рідке мило для рук,

3. скраб для тіла,

4. міст для тіла,

5. бомбочка-гейзер для ванни.

Усі продукти з серії Rose wine та відповідно з саме цим ароматом окрім бомбочки для ванни з ароматом вишні. Всі продукти в рожево-перламутрових тонах. Все упакування лаконічне та не створює візуального шуму у ванні кімнаті.

Варто зауважити що це наш український виробник.

Упакування - шикарне лаконічне упакування з дуже якісним дозатором. Дозатор працює на відмінно, дає стільки продукту скільки потрібно не більше і не менше.

Прозора баночка дозволяє відстежувати скільки ще продукту залишилось.

Об'єм 250 ml.

Колір - ніжно рожевий з перламутром.

Консистенція- густий та концентрований гель. Пінеться шикарно- піна густа та ніжна, нагадує зефір.

Запах - надзвичайно стійкий, солодко- фруктовий. Містить в собі ноти зеленого мандарину, жасмину, ванілі та квітки імбиру є амбра. Стійкий парфумний аромат.

Гель зовсім не сушить шкіру, містить в своєму складі живильні олії.

Гель направлений на зволоження, живлення та пом'якшення. Перламутр на шкірі не залишається - змивається легко.

Якогось відчуття стягнутості, сухості або липкої плівки немає.

Запах на тілі залишається доволі надовго.

Упакування таке саме як і у гелю для душу- прозора лаконічна баночка з дозатором.

Дозатор дуже якісний та зручний.

Об'єм приємно здивував - 400 ml, це доволі багато для мила для рук.

Колір - перламутрово- рожевий , але не настільки шимерний як у гелю для душу.

Запах такий самий як у всієї лінійки Rose wine, солодкий фруктово- квітковий аромат.

Запах на руках залишається години на 3 ри, а то і більше.

Основа скрабу морська сіль, вона ніжного помолу можна подумати що це цукровий скраб. Ідеальний продукт для масажу щіткою від целюліту. На літо просто супер.

Часточки ніжні та не пошкоджують шкіру.

Він легко наноситься та розподіляється по шкірі, після нього шкіра ніжна ніжна.

Аромат огортає всю ванну кімнату. Дуже прикольна штука . Шкіру не стагує та не сушить, алергії не викликав.

Те що треба для любителів стійких ароматів .

Текстура - ріденький і легко наноситься, шимер залишається ненадовго години на 3-4 .

Не липкий - що дуже приємно.

Має таку легку текстуру що відразу вбирається - та не залишає плівки на шкірі.

Має в складі феромони. Я колись дуже хотіла собі парфуми з феромонами, ось моя мрія і здійснилась. Навіть просто знаючи, що там феромони відчуваєш себе привабливою та впевненою в собі. До речі , феромони діють саме на тебе а не на оточуючих. А в свою чергу ти випромінюєш харизму та шарм.

Міст має настільки стійкий аромат, що може запросто замінити парфуми . Щей не кожні парфуми такі стійкі як цей міст. Годин 8 м на моєму тілі залишався аромат.

Цей запах покорив моє ❤️❤️❤️. Я дуже люблю вишню.

Запах та розмір цієї бомбочки вражають.

Об'єм -165 грам. Тільки уявіть яка вона велика.

Діаметр 7 см.

Безпечний склад - прикріпляю фото.

Запах справді п'янкий та одурманюючий. Композиція з нотами пряних вишневих кісточок насосних на спирту з відтінками солодких фруктів та ягід.

Аромат з лікерними акордами.

Колір води буде кожний з золотим шимером.

Весь цей аромат, шипучість та колір нагадали мені цукерки-шипучки з вишнею - спогади дитинства.